Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Álmaim zavarosak, reggelente...

Álmaim zavarosak, reggelente iszonyat kimerült vagyok, lehet ez valamelyik gyógyszeremtől? Lenn részletesebben.

Figyelt kérdés
Rám nyomtak egy bélyeget, hogy borderline-os vagyok, ezért megnövelték az antiepilektum gyógyszeremet (Keppra 500mg) napi 2x1-re, reggelente Rexetin a 20-asból, este pedig a 100 mg-os Kventiax-ot szedem altatóként, meg néha néha Rivotrilt a 2 mg-osból. Szerintem a Kventiax-tól, de rettenetesen kusza álmaim vannak, nyomasztóak, de nem emlékszem, csak apró részletekre. Nem szeretném szedni, de a szervezetem követeli 2 napos kihagyás után, és a pszichiáter szerint se haggyam abba. Néha ébren is vannak olyan furcsa "mintha most álmodnék" érzéseim, ezért elég sok koffeint iszom, főleg energia-italt. Van megoldás? Én már a dokitól nem kérdezek.

2013. jún. 16. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:

hogy érted hogy rád nyomták? milyen tüneteid vannak?

*szintén bordis

2013. jún. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Azért ezek komoly gyógyszerk, mint ahogy a betegséged is az. Ezek nélkül biztosan sokkal rosszabbul éreznéd magadat. Elmondhatod a panaszaidat az orvosodnak, hátha tud tanácsot adni. Lehet, hogy ezek csak ideiglenes mellékhatások, és majd hozzászokik a szervezeted. Ilyen gyógyszerekkel kapcsolatban csak az orvosod tanácsát fogadd el. Mi ezekhez nem értünk. Egyikünk sem.
2013. jún. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
tegnapelőtt 12:59 _ hali, hát volt egy pár öngyilkossági kísérletem, aztán az utolsónál beküldtek zárt osztályra, tesztek, beszélgetések, minden volt, aztán azt mondták, hogy borderline vagyok.
2013. jún. 19. 18:06
 4/4 A kérdező kommentje:
tegnapelőtt 23:22 : nagyon szépen köszönöm a választ, majd beszélni fogok a pszichiáteremmel. :)
2013. jún. 19. 18:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!