Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni? Ezek kényszer...

Mit lehet tenni? Ezek kényszergondolatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a gondom,hogy folyamatos rossz gondolatok uralkodnak a fejemben...kés,vagy árthatok valakinek vagy magamnak.

Folyamatos szorongás van rajtam,hogy újra előjönnek.

20 éves lány vagyok eddig nem volt ilyen problémám.kb. 2 hete jelentkeztek a tünetek,először halálfélelemmel. Már teljesen elvagyok keseredve,lehet árthatok a barátomnak,akit nagyon szeretek :(

Az is a baj,hogy jöbő héten érettségizem,és mi van ha ott jön rám ?:(

Anya beiratott pszichológushoz,pénteken megyek.Ennyire még nem vártam semmit,mint hogy menjek...de kellene egy kis bíztatás,hogy nem vagyok egyedül és nem lesz komolyabb ...:(


2013. ápr. 29. 18:52
 1/6 yuda ***** válasza:

Mi történt két hete?

Gondolkodj rajta, mert általában valami történik..néha az egész ártatlan dolognak, vagy tréfának tűnik, mégis megváltozik az ember élete. Tehát mi történt két hete, amióta ez elkezdődött? Mihez tudnád kötni?..és az lesz.

2013. ápr. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Betöltöttem 20. élet évemet.
2013. ápr. 29. 20:32
 3/6 yuda ***** válasza:
0%

Ez beláthatod, nem elég ok. Sok ember betöltötte már a 20-at, mégsem lettek rögeszmés gondolatai. Kutass még...

Nem voltál tenyérjósnál, szeánszon, spiritisztánál...stb?

Mi történt még két hete?

Beszélt valaki arról, hogy szerencsétlen leszel 20 éves korodban..akármi....?!

Gondolkodj!

2013. ápr. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, azok. Valószínűleg az érettségi és a felvételi okozta nagyfokú stressz okozza (illetve lehet más háttere is, pl. apa-problémák). Anyukád nagyon okosan tette, hogy elvitt pszichológushoz, vedd komolyan, ő tud segíteni. Még jobb volna, ha ifjúsági pszichiáterhez mennél, főleg akkor, ha tovább is akarsz tanulni.
2013. ápr. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az elöttem szólónak igaza van, az érettségi miatt lehet..nekem is nem rég alakult ki,pont záróvizsgáim voltak 1 tanfolyamon..Egyik éjjel arra ébredtem,hogy úgy ver a szívem, mint a rossebb..azt hittem ,hogy infarktust kaptam,de aztán elmúlt....de szorongás érzetem van,azóta folyton.Én is elmentem dokihoz.......(a mai világban ez előfordul, minden teszem azt:4-ik ember feszült,szorong,stb)
2013. ápr. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kényszergondolataim sajnos nekem is vannak, és kb. ugyanakkor kezdődtek, mint neked. Én is pszichiáterhez mentem.

Neked megoldódott végül a problémád?


19/F

2013. jún. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!