Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan álljak le az antidepres...

Hogyan álljak le az antidepresszánssal? (Olwexya)

Figyelt kérdés
Nem akarom tovább szedni, elegem van a hülye mellékhatásaiból. Jelenleg Olwexyát szedek 75mg-osat, ami nem törhető! és ebből napi egyet. Ha elkezdek egy ideig kétnaponta, majd háromnaponta szedni majd abbahagyni, úgy jó? Sajna, nem felezhető a kapszula.
2013. ápr. 28. 11:14
1 2
 1/16 acelsziv ***** válasza:

hajjaj... jól belenyúltál. Jóna tűnik, amit írsz, de próbálj meg szedni mellé KalMag -ot Ezt vitaminboltokban szerezheted be és sokat segíthet. Készülj fel minden tünetre és szólj a családodnak, hogy fokozottan ügyeljenek rád. Igyekezz mihamarabb méregteleníteni.

Esetleg nézd meg ezt az oldalt: [link] és kérj további tanácsokat. Légy nagyon óvatos és sok sikert.

2013. ápr. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod! Amúgy most úgy vagyok, hogy SEMMIT nem szeretnék szedni... Mert folyton szarul vagyok, hiába szedek 20 éves létemre ÖT! féle gyógyszert naponta... Elegem van belőlük :D
2013. ápr. 28. 11:37
 3/16 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy a gyógyszerektől vagy rosszul! Sajnos nálam ez volt. Valahogy próbáld elvágni a gyógyszert. Tegyed egy nem csúszkáló helyre és egy késse karcold meg a felületét, majd vágd el!
2013. ápr. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 acelsziv ***** válasza:
Ötféle gyógyszer 20 évesen? Atyaég. Mindenképp lépj kapcsolatba a Narcononnal. Tudnak tanácsot adni a leszokáshoz.
2013. ápr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!

elszámoltam, négyféle: olwexya, rivotril, condrosulf, esomeprazol sandoz

2013. ápr. 28. 18:15
 6/16 anonim ***** válasza:

napi 1 Ebrit, 1 Nebivolol Pliva, 1 Aerius, 1 Atarax, 1 Cetirizin


Én is le akarom építeni a gyógyszereket, csak sajnos ezek olyanok, amiket nem nagyon lehet.

17F

2013. ápr. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
ezeket nem ismerem.. mire szeded?
2013. ápr. 28. 19:32
 8/16 acelsziv ***** válasza:
0%
Huhh srácok!Csak ismételni tudom magam. Kérjetek tanácsot a Narconontól. Sajnos ezek a cuccok is olyanok, mint az utcai drog, csak ezek legálisak. Esetleg próbálkozzatok szaunával, ott ki lehet izzadni a drogmaradványokat. Bár ehhez se ártana egy olyan személy, aki ott figyel rátok.
2013. ápr. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

voltam is szaunázni tegnap, meg gőzfürdőben, ilyesmi, egyszer mondjuk nyilván nem elég, de másnap olyan rosszul lettem :O

De egyébként ha lenne rá pénzem tuti többször mennék, mert jó dolog az, jól éreztem magam, de hát ezt sem én fizettem, nem is lesz soha pénzem ilyen "luxus" dolgokra... :/

2013. ápr. 28. 19:46
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a sok laikus tanács ellenére azt mondom, hogy talán a venlafaxine-t(Olwexya) kellene elhagynod. Egyrész keményen emeli a vérnyomást, másrész szexuális problémákat okoz, harmadrészt addiktív, de le lehet tenni, de nagyon lassan. Négy naponként negyedeket csökkentve végleg el tudod hagyni. Törésvonal nincs a 75mg-oson, de késsel nagyon szépen el lehet negyedelni... De! Nem véletlenül kaptad a gyógyszert, feltételezem a többiből, hogy van neked pánikbetegséged egy kis reflux-szal társítva, úgyhogy az olyan tanácsok haszontalanak "hogy vegyél erőt magadon" meg a "vitamin és a sport majd meggyógyít"..
2013. máj. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!