Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek tisztelheti az az...

Szerintetek tisztelheti az az ember az életet, a békét és a nyugalmat a VALÓSÁGBAN, aki adott videojátékokban viszont permanens gyilkoláson és vandálkodáson éli ki magát?

Figyelt kérdés
Jelen esetben ezt magamra értem, játszani viszont én magam mostanában nem játszottam közvetlenül, illetve egyetlenegyszer 2 órát, viszont a testvéremet szoktam nézni, mivel a TV nagyon el tudja vonni a figyelmemet, főleg ha más kapcsolja be... és hát mindig azoknak a részeknek örvendezek a legjobban - mivel ilyenkor kevésbé működnek a gátlásaim - amikor heccből felrobbant, vagy kinyír valakit (persze a játék hülye szintjén mindig találni ürügyet). Ellenben úgy gondolom, hogy a valóságban feldolgozhatatlan lenne ilyesmivel szembesüljek, mégha nem is tudok komolyan belegondolni ezekbe.

2013. ápr. 27. 22:29
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

"Nem fél óra, az biztos. Nem túl izgalmas sem. (...) Nem lesz izgalmas, mint megölni pár zombit a ps3-al (...)"


Nem fél óra, hah... azért olyan barbár nem vagyok, hogy ez számítson. Az, hogy hosszú a videó, az a minőség meglétével pont hogy a tartalmasságra val, és csak a készítőjét terhelte le annó, az, hogy én megnézem, az nem produktum. ;)


"Most a ps3-al csak ölöd a lényed, de ha azokat a videókat megnézed, megérted, eljut az üzenete is, azok után már nyugodtan ps-ezhetsz"


A poén jelenleg inkább az, hogy mint írtam, csak nézem, ahogy játszanak vele, ami igaz nem sokkal jobb, tudom, gyenge akaraterőre vall, de játszani én magam tényleg nem játszok vele, nem is hagynak lehetőséget rá a testvéreim. Bár hármunk közül én lennék még az, akinek 18 évet betöltve elméletben szabadna ezekkel játszania - a vörösen virító +18-kat értve a dobozokon.


"nem fog a személyiségedre hatással lenni" - Na igen, itt van a kutya elásva. Rám jóval idősebbként viszonylag erős hatással vannak ezek a dolgok, viszont az 5-6 évvel fiatalabb öcsém ott játszik pókerarcal előtte. Azt viszont nem értem, hogyha látszólag nem is nevet, vagy szórakozik a dolgon, akkor minek csinálja.


"Aztán majd mutasd meg a videókat anyukádnak is, meglásd, nagyon fogja étékelni őket! Büszke lesz majd rád."


Öööööö, ezt most iróniából írtad. Attól, hogy még megnéztem egy ilyen videót, mi a francért lenne rám büszke. Ha én csinálnék ilyen videót, akkor talán... XDDDD

Evidencia, hogy nem a befogadót éri az elismerés, hanem a készítőjét.

Pláne, hogy Te kerested elő nekem, és nem én magamnak.


Szóval helyenként mintha furcsán írnál, de köszönöm, megnézem, és ígérem, hogy megpróbálom majd érdemlegesen feldolgozni magamban.


Köszönöm! :)

2013. ápr. 28. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!