Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongók, pánikbetegek,...

Szorongók, pánikbetegek, éreztek rosszabbodást az állapotokban a hirtelen meleg miatt?

Figyelt kérdés
Én 2 napja sokkal szorongóbb vagyok,a fejem is fáj több napja.Lehet ez a meleg miatt?
2013. ápr. 26. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen sajnos. Tünetmentes pánikbeteg vagyok, de tegnap és ma délelőtt és volt egy-egy durvább rosszullétem. El is keseredtem egy kicsit, hiszen már tünetmentesnek mondhattam magamat.
2013. ápr. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen....éreztem. 35 f.
2013. ápr. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát én is. Szedem a gyógyszereimet,nem is volt gondom,de tegnap és ma is...Hagyjuk.Én is el keseredtem,most egész nyáron ez lesz?
2013. ápr. 26. 20:42
 4/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Teljesen egészséges embert is megviselnek a frontok. Ezért nem kell szomorúnak lenned. Szedd a gyógyszered továbbra is rendesen. Azért erre a dologra felkészülhetsz, hogy figyeled az orvosmeteorológiát. Így nem ér váratlanul a dolog.

2013. ápr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én inkább jobban érzem magam mióta melegszik az idő és süt a nap. Jobb lett a hangulatom. Jobban el tudom magam foglalni az üres órákban, házban meg házkörüli munkákkal. Így csak este jelentkeznek a tüneteim, amikor már sötét van és csend. Sajnálom, hogy nektek rosszabbodott. Jobbulást!
2013. ápr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem egészen a meleg beálltáig javult az állapotom, gyógyszer és teák nélkül is max 2-3 hetente jött elő egy kicsit. Az utóbbi időben akár napi 3 is előfordul, annyira elkeserítő :(
2013. ápr. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát ez gáz.Tudom,nem szabadna szomorkodnom,de mégis.. :-(
2013. ápr. 27. 14:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs nagy baj ám, mert megszokja a meleget a szervezetünk és utána már csak a viharokat érezzük meg. :)
2013. ápr. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia. 5 éve vagyok tünetmentes pánikbeteg. Tegnap 2 rohamom is volt, és ma egész délelőtt szarul voltam. Szerintem a meleg hozta vissza:S
2013. ápr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!