Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Titeket is megvisel ez a...

Titeket is megvisel ez a hirtelen nagy meleg?

Figyelt kérdés

Teljes időzavarban vagyok, mintha tavaly nyár lenne, vagy nem is tudom, fura érzés.

A derealizációm is előjött.



2012. ápr. 29. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Én rettentően élvezem. Utálom a hideget, és olyan jó, h negyven fok van. :)
2012. ápr. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen megvisel , utálom a nyárhoz hasonló időjárásokat.Lehet köze van ahhoz hogy északi származású vagyok.
2012. ápr. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem csak az visel meg hogy hirtelen jött. Még tavasz van elméletileg nem kéne ilyen nagy meleggel kezdeni a nyarat sem. Ha szép fokozatosan melegedne fel akkor arra azt mondom oké és maradjon sokáig. De hogy még Kedden fűtenünk kellett mert olyan hideg volt most meg nem győzöm már kinyitni az ablakokat meg a ventilátort sem győzöm állítgatni ez azért nem a legjobb. Mellesleg egy fürdőruhám sincs még mert egyiket tavaly a táborban felejtettem a másik az kiszakadt. Most per pillanat csak egy miniruha van rajtam , de nem merek így kimenni mert szél fúj és tuti hogy lefújja rólam. Más nyári ruhám még a padláson van azt meg nem tudom lehozni mert apámnál a kulcs de ő meg maszekol valahol és csak holnap este jön haza :S
2012. ápr. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a meleget. A tavasz a legjobb évszak, de csak ha nincs ilyen idióta hőség :/ A hideget sokkal jobban viselem mint a meleget. Mert télen fel tudok annyira öltözni, meg be tudok annyira fűteni itthon, hogy ne fázzak, viszont ilyenkor még ha pucéran szaladgálok a ventilátor előtt, akkor is melegem lesz.


16/L

2012. ápr. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem is az a bajom, hogy nem volt időm felkészülni, éppenhogy vettem pár tavaszi ruhát, nyárit még semmit, fürdőruhám a tavalyi kicsi...de magamra erőltetem ma valahogy....
2012. ápr. 29. 11:57
 6/7 anonim ***** válasza:
igen,sose szerettem és nem is bírtam a meleget,a hideg ellen pedig emekül lehet védekezni,mondjuk ruhával,de már amikor a trikó is rám izzad,azzal nagyon tele a tököm...és még sehol sincs a nyár!
2012. máj. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
I M Á d O mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm am ewlélgwlé meleget úgybizony da
2012. máj. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!