Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichiátrián mit csinálnak?

A pszichiátrián mit csinálnak?

Figyelt kérdés
A háziorvos pszichiátriai szakvizsgálatot kért. Amit a beutalóra írt a kórisme alatt, azok miatt fog kivizsgáltatni? Ha nem akarok egy vizsgálatot, vissza lehet utasítani?
2013. ápr. 25. 15:44
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Xanaxot meg ehhez hasonló szereket úgyse szednék. Nekem kardiológiai vizsgálat kell, mert mi van, ha olyan okozza, amit csak a szívultrahang mutat ki.
2013. ápr. 25. 19:26
 12/29 A kérdező kommentje:
Tavaly egy este be kellett vinni a kórházba, mert annyira magas volt a pulzusom 150. Ott sinus tachycardiát állapítottak meg, most meg paroxysmalis (rohamszerű) tachycardiát írt a beutalóra az orvos, mikor nekem állandóan magas a pulzusom, nem néha.
2013. ápr. 25. 19:32
 13/29 anonim ***** válasza:
A háziorvos dolga eldönteni, hogy orvosi szempontból hova kell továbbküldeni a beteget Ha a pszichiáter úgy látja, hogy a betegséged nem hozzá tartozik, visszaküld a háziorvosodhoz, vagy továbbküld más szakorvoshoz. Ne izgulj előre.
2013. ápr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Minden orvostól/ vizsgálattól rettegek. Kivéve a háziorvost, és a szemészt.
2013. ápr. 25. 21:27
 15/29 A kérdező kommentje:
Nem igazán van olyan bajom, amivel pszichiáterhez vagy pszichológushoz kéne járnom. Jó kedvem van, tudok nevetni mindenen ami vicces. Van kedvem boltokba járni, vásárolni, főleg ruhákat, csak a nagy tömeget nem nagyon bírom, főleg ha meleg is van.
2013. ápr. 25. 21:34
 16/29 A kérdező kommentje:
Most megyek először és utoljára, ha nem küld tovább, akkor ennyi volt, vége. Csak azért megyek, hogy hátha tovább küld kardiológushoz, ha már a háziorvos nem küld.
2013. ápr. 25. 21:37
 17/29 anonim ***** válasza:

"Nekem kardiológiai vizsgálat kell,"


Azt hiszem, ez mindent elmond rólad..."kell, és punktum."

2013. ápr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Mit mond el rólam?
2013. ápr. 25. 21:53
 19/29 A kérdező kommentje:
Ma voltam a kórházban, a betegfelvételnél is mondták, hogy előbb a szervi bajt kell kizárni. A kardiológiára kellett volna küldenie előbb. Kedden van pszichiátrián rendelés, és majd onnan fognak tovább küldeni kardiológiára. Tudtam, attól, hogy az EKG jó az nem jelent semmit, mert nem mutat ki minden szívbetegséget.
2013. ápr. 26. 11:49
 20/29 sörpocak ***** válasza:

Emiatt tényleg ne aggódj :)

Ezt csak azért csinálják hogy minden eshetőséged kizárjanak (hisz nem lenne valami jó ha félre diagnoztizálnának) Ez csupán a szokásos beteg cserebere...És figyi ha a pszichiáter megállapít valamit akkor majd még többet fogsz tudni nevetni a vicceken :) ha meg majd nem a stressz-el lesz gond vagy hasonlótól akkor meg majd jöhet a kardiológia. (ezt nem kell sürgetni hisz elkerülhetetlen hogy oda is eljuss)-(feltéve ha előtte meg nem gyógyulsz)

2013. ápr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!