Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudok sírni?

Miért nem tudok sírni?

Figyelt kérdés

mostanában már nagyon sok minden, és legszívesebben csak sírnék...de nem jön ki semmi csak 1-2 könnycsepp és ennyi...

Miért van ez?



2013. ápr. 24. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is éreztem már ilyet. Mikor annyira fájt valami, hogy szinte üres voltam, és gondolkodni se tudtam. De nem túl jó, ha az ember elfojtja. Remélem, minden rendbe jön!
2013. ápr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért nem sikerül, mert túl sokminden nyomaszt. Ha oldódik a "blokk", akkor majd tudsz sírni.

Velem is így szokott lenni, hogy már nagyon kivagyok, de nem történik semmi, max. 1-2 csepp könny.

2013. ápr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ilyen nekem is szokott lenni, sőt most is olyan sírhatnékom van, de nem bírok..ilyenkor én megszoktam nézni egy szomorú filmet, vagy hallgatok valami depisebb zenét..ez nekem valahogy mindig segít a felszínre hozni az érzelmeimet..

ha gondolod írok pár jó filmcímet:)

2013. máj. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi az jó lenne, később még jól jöhet, mostmár ezek megoldódtak
2013. máj. 1. 21:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!