Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok sírni mostanában....

Nem tudok sírni mostanában. Miért van ez?

Figyelt kérdés

14/L

nem tudok sírni, semmitől se

mintha sírnék, úgyanúgy rázom magam, úgyanúgy fáj a mellkasom csak nem jönnek ki könnyek vagy csak 1-2

sajnos ez már szinte állandó, fáj, nagyon fáj a mellkasom de nem sírok sose, a suliban is fáj, az utcán is, amikor a barátaimmal vagyok akkor is, de nevetni ugyanúgy tudok

miért van ez??



2013. ápr. 21. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Jézus... mi az, hogy rázod magad?


Szerintem egész egyszerűen nincs olyan eget verő nagy probléma (hála az égnek) az életedben amin őszintén sírni tudnál.

2013. ápr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

kössz, ezzel sokat segítettél, nagyon jófej, megértő ember vagy biztos

a válaszod alapján nagyon szimpatikus vagy....

....nekem nem, de valakinek biztos, remélem neked tökéletes volt a gyerekkorod, soha nem volt semmi bajod, se szerelmi bánat se tanulás, se család, biztos azért vagy ilyen megértő, köszönöm a válaszod, őszintén megmondom hogy nem mentem vele semmire, és ha tehetném törölném ezt a választ de nem tudom hogy kell...ez van

én azért várom a normális válaszokat, és remélem valaki segít. köszönöm

2013. ápr. 21. 21:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Első válaszadónak: Az, hogy nem tud sírni, egyáltalán nem jelenti, hogy nem volt, vagy nincs nagy problémája! Van, hogy pont azért nem tud valaki sírni, mert annyira kivan már idegileg! Az, hogy rázza magát, gondolom annyit takar, hogy a teste rázkódik, de könnyei nem jönnek.


Kérdezőnek:


Nincs valami olyan dolog, amit nem tudtál feldolgozni és Benned rekedt? Valami trauma?

Tudsz valakivel beszélgetni arról, amiket tapasztalsz?

2013. ápr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csak nagyon ritkán beszélek ilyenekről, és most nincs senki akivel úgy megtudnám beszélni, mert mostanában még a legjobb barátnőmmel is sokat veszekszünk
2013. ápr. 22. 16:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia. nalam is megvolt ez az erzes, jelenseg. nalam sacc 13 eves koromban kezdodott, es 30 eves koromig tartott.

A lenyeg, ez nagyon eros lelki elfojtásra utal. Ha javasolhatom, probald meg megtalalni, hogy mi miatt nyomod el magadban az erzeseket. esetleg keress fel egy szakembert. (nem kapsz majd gyogyszert, semmit. esetleg pszochodrama csoportba jarsz majd, vagy analizisben fogsz reszt venni. De az nem veszes, es nem jelenti azt, hogy gond lenne veled.)

2013. máj. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!