Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez erkölcsileg...

Szerintetek ez erkölcsileg helyénvaló? Mindenre kiterjedő elemzéseket írok (többi lent)

Figyelt kérdés
2 éves informatikai szakon vagyok. Azért járok be nap mint nap az iskolába, hogy megfigyeljem és tanulmányozzam az osztálytársak viselkedését különböző szituációkban amit ha kell én teremtek meg és jegyzőkönyvet vezetek róluk. Mindent figyelek, testbeszéd, idegesség, szociális igények, motiváció, mentális erő,konfliktus kezelés, kitartás, tervek, háttér, eddigi eredmények. Esettanulmányokat készítek stb. teljesen saját felhasználásra. Szeretnék egy könyvet írni saját illetve bizalmas felhasználásra. Szerintetek ez erkölcsileg mennyire helyénvaló, hogy felhasználom őket ilyen célra a tudtuk nélkül?

#emberi viselkedés elemzés
2013. ápr. 15. 21:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
62%
Ez zseniális.
2013. ápr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
67%
szerintem ha teljesen anonymus a dolog, nem jöhet rá senki se az alanyok kilétérő a könyvedből, akkor szerintem belefér.. de miazhogy informatikai szakon vagy és ilyennel foglalkozol? informatik az számítástechnika nemde? akkor az h jön ide?
2013. ápr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Úgy lett informatika, hogy támogatja az állam ezt a 2 évet még addig csinálhatok még amit akarok és utána tervezem a boncmester szakot.
2013. ápr. 15. 21:39
 4/26 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem gond van veled.Ha manipulálod őket a saját szórakoztatásodra,nem helyénvaló erkölcsileg.Ha csak megfigyeled a spontán élethelyzeteket,az még elmegy,de nem fognak szeretni érte.
2013. ápr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy itt a szeretetükkel játszok néha, de úgy érzem, hogy a az alkotásom érdekében áldazatokat kell hoznom. Nem csinálom ész nélkül a dolgaimat. Nem csak elveszek adok is. Egyszerűen hajt a kíváncsiság.
2013. ápr. 15. 21:43
 6/26 anonim ***** válasza:
Boncmester?Majd arról is könyvet írsz.Sajnos épp olyan unalmas,mint mesterséges szituk nélkül,az osztálytársak viselkedése.Remélem nem egy kis nekrofiliával szeretnéd feldobni.
2013. ápr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Pozitív dolgokra szeretném felhasználni a megszerzett tapasztalatokat, hogy később nagyobb rálátásom legyen a dolgokra és ne érhessen meglepetés.

Természetesen a boncmesteri dolgokkal semmi ilyen tervem nincsen, egyszerűen az érdekel és ha úgy adódik akkor szívesen csinálnám.

2013. ápr. 15. 21:48
 8/26 anonim ***** válasza:
Mégis mit alkotsz?Közhelyeket,azt látom.Az eredetiség hiányát nem lehet pótolni mesterségesen létrehozott dolgokkal.Szerintem túl sok gyilkos elméket vagy egyebeket nézel.
2013. ápr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
De keresd az utad,meg magad.Arra jó lesz.
2013. ápr. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Mindig is jó megfigyelő voltam és szerettem kísérletezgetni az emberi természettel, nem rosszból semmi ilyesmire nem kell gondolni és most úgy gondoltam, hogy megörökíteném a "munkásságomat". Sorozatok közül max a Szökés volt nagy hatással rám.
2013. ápr. 15. 21:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!