Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mihez kezdjek? (bővebben lent)

Mihez kezdjek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az egész ott kezdődött, hogy elveszítettem azt a két embert akiben a legjobban megbíztam (mindketten hazudtak nekem). Nekik köszönhetően sokkal tartózkodóbb lettem, kikerültem az akkori haveri körömből és közelebb kerültem egy másik lányhoz, akit most a barátomnak nevezhetek, ám neki van egy másik legjobb barátnője, így én csak egy hozzájuk kapcsolódott harmadik fölösleges félnek érzem magam. Naívságomnak meg a csalódásnak köszönhetően nehezen bízok meg már az emberekben, zárkózottabb lettem. Jelenleg nincs egy olyan ember se akinek szüksége van rám, nincs kivel találkozzak a hétvégén, nem érzem, hogy lennének barátaim, ami nagyon rossz érzés. Szívesen mennék bulizni vagy csak beülni valahova, de nincs kivel. Eléggé szeretethiányom is van és jólenne ha lenne barátom is, de így még ismerkedni se tudok, hogy nem megyek sehova, és nemis igazán érdeklődnek irántam, pedig nem vagyok se csúnya, se egy idegesítő ember. Aki közelebb kerül hozzám azt nagyon szeretem és bármit megtennék értük. Ezekért a dolgokért mostanában sokat sírok itthon és magányosnak érzem magam. Senki se tud erről, hogy hogy érzek mert nincs kinek elmondjam ,a szüleimmel meg nem vagyok olyan kapcsolatban, de a testvéreimmel. Szerintetek mit csináljak?

2013. márc. 27. 20:54
 1/5 A kérdező kommentje:

Azt még hozzáteszem, hogy mostanában, hogy így ráérek sokat olvasok és unalmamba tanulok, tehát van egy kis pozitív hatása is rám, azonban a negatívak jellemzőbbek.

Azon gondolkozok, hogy érdemes lenne-e pszichológushoz járni. Úgy érzem neki eltudnám mondani a problémáimat, viszont nem szeretném, hogy anyukám megtudja, mert akkor nyaggatni fog, hogy miért mi van vele meg hogy pedig vele bármit megtudok beszélni, amikor ez nincs így. Soha nem voltunk ilyen bensőséges viszonyban és őszintén nem is szeretnék. Nem kötődök valami szorosan hozzájuk.

2013. márc. 27. 21:11
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok én is, dettó.

Ha gondolod írhatsz privit, hátha kicsit tudunk együtt segíteni egymáson.. :)

2013. márc. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 dani900 ***** válasza:

Ha nem akarsz dokihoz menni, akkor olvass pszichológiával foglalkozó könyveket.

Hidd el, nagyon sok mindenre rá fogsz ébredni amikre amúgy talán sohasem.

2013. márc. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz egyedül az biztos. Sajnos én is nemrég lettem teljesen magányos.

Ami segít, hogy minden reggel egy kis kocsmában kávézok egyedül. Idős bácsikkal beszélhetek egy pár percet, aztán megyek a dolgomra.

Jobb lenne barátokkal beülni valahova, de egyedül sem olyan rossz. Próbáld ki!:)

2013. márc. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hidd el nem vagy egyedul :-) mintha a saját soraimat olvastam volna.Nekem annyival jobb hogy szuletett egy kisfiam és elvagyok vele de azelott nagyon rossz volt
2013. márc. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!