Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az öngyilkosságot fontolgatom,...

Az öngyilkosságot fontolgatom, valaki mondana valamit?

Figyelt kérdés

volt egy ffi akivel el tudtam volna illetve tudnám képzelni az életem de sajnos vele a kapcsolat lehetetlen.

én nem érzek örömöt motivációt, hozzám nem nyúlhat senki mert nem bírom elviselni. akármit csinálok ő van a fejemben, a szürke hétköznapok nem adnak örömöt..nem érdekel semmi sajnos szívből nem. csak azt akarnám h ez a ffi legyen a gyerekeim apja. rossz döntéseket hoztam, kudarcokat vallottam, és már nem bírom a terhet. 30 nő vagyok,..semmi nem változott 10 év óta, nem hiszek abban h igybármi változna viszont nem tudom másképp látni a világot akármennyire is szeretném. sírva indulok, az emberek rosszindulatúsága rátesz egy lapáttal, mintha csak azt akarná mindeki h tünjek el a föld színéről hisz ugyis felesleges vagyok. ma a zebrán rám dudáltak, a villamos bevető megvárhatott volna, és becsukta az orrom elött az ajtót pedig látta h szaladok. engem ezek a kicsinyes erődaráló harcok már nem érdekelnek, ha ezek az impulzusok jelentik az életet inkább hagyjuk. nincs irányom, valószínű beteg is vagyok..a testem egy pontja mindennap nagyon fáj.


2013. márc. 20. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:

a felfogásodon kéne változtatni.. nem kéne felvenned az ilyen apró szarságokat.. mindenkivel előfordul

keress valami elfoglaltságot, és ne másban lásd a hiba okát, mert a világ olyan, amilyennek látod!


az öngyilkosság meg a gyávák útja, gondolj bele mennyit tettek érted szüleid, menynit tanultál, és aztán meg unatkozol és eldobod azt a sok energiát... hát ejnye!

2013. márc. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8%
Viszlát!
2013. márc. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pszichológusnál jártál? Bár a legjobb a pszichiáter lenne szerintem, de ne add fel, amíg nem tettél meg mindent annak érdekében, hogy változzon a helyzet. És biztos vagyok benne, hogy vannak olyanok, akiknek csalódást okoznál az öngyilkossággal, nem hagyhatsz másokat sem cserben, ne csak magadra gondolj.
2013. márc. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Minden ember életében vannak mélypontok, ezek akár hosszú ideig is eltarthatnak. Nekem is volt ilyen. De aztán fordulhat a kocka. Hinni kell benne. Én hittem és most boldog vagyok. Bár távol a szüleimtől, rokonaimtól, de egy aranyos pasi mellett élem az életem és nevelem a gyermekem.
2013. márc. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is sok kudarcot vallottam,igaz nem szerelmi téren.

Csalódtam az emberekben is.

Hoztam rossz döntéseket, nem is egyet. Ha most az összes sérelmemet,bánatomat,kudarcomat,csalódottságaimat,igazságtalanságokat amik értek és amiket érzek, le írnám,nem lenne elég hozzá ez az oldal. De tudod mit ! Soha semmilyen esemény,körülmény,történés,érzés,gondolat,miatt NEM adatja fel senki az életét! Mindig, mindenre, van annál jobb megoldás, mint,hogy az ember feladja az életét vagy ártson magának. Mindig,mindenkinek kíváncsinak kell hogy legyen a következő pillanatra,percre,órára,napra,hétre,hónapokra,évekre,évtizedekre.

Meg szeretnélek kérni valamire !

Írd le ide, erre az oldalra,legalább 15 sorba,hogy mások is láthassák. Te mit mondanál annak, aki hozzád fordulna segítségért, mert öngyilkosságot fontolgat és te azt szeretnéd,hogy ne tegye meg,mert te jó és segítőkész ember vagy és segíteni szeretnél rajta.

2013. márc. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Lehet,hogy keménynek fog tűnni amit írok, de röhejes vagy. Nekem is volt egy ilyen időszak az életemben, de szerencsére túljutottam rajta,most már szégyenkezve gondolok vissza,hogy hogyan lehettem ilyen eszméletlenül gyenge és szánalmas. Kelj fel,és ne sajnáld magad. Jobb lesz,ha bőgsz mint egy óvodás? Nem! Az élet kemény,ez van, alkalmazkodj,ne törődj a rossz dolgokkal. Ha a pasit nem érdekled hagyd ott,tereld el a gondolataidat,keress mást,járj bulizni,ne az elérhetetlen álmokat kergesd,és főleg ne hajszold magad illúziókba. Amúgy is, egy kib*szott pasi miatt sírni,meg öngyilkosságon gondolkodni? Ne haragudj, de ez a tizenéves lányokra jellemző, 30 évesen már illene érettebben gondolkodni,és elfogadni,ha valakinek nem kellesz. Rád dudálnak a zebrán? -Úristen ne mond,ilyen nem történt még senkivel szerinted? Röhögj egyet,és menj tovább. Mondom,ne törődj a rossz dolgokkal. Ha ilyen rohadt gyenge, és szeretethiányos,hogy még ide is elsírni jöttél a problémáidat akkor állandóan gondok lesznek az életedben. Lásd meg a szépet! Annyi szép dolog vár még rád, egy átmeneti depresszió miatt nem éli mindezt eldobni!
2013. márc. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

28 éves nő vagyok!Nincs munkám sem pasim, de nem akarom feladni és őszintén szólva nincs kedvem a pokolban kikötni..Úgyhogy fel a fejjel!És verd ki az öngyilkosság gondolatát a fejedből!

Inkább nézd meg ezt:

http://www.youtube.com/watch?v=1SYuXipUhGM

2013. márc. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én várom még fel bas...valaki és kinyirom ..persze instabil vagyok mivel magam is ki akarom nyirni...
2013. márc. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
LOL
2013. ápr. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!