Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám azt megcsinálni,...

Hogyan tudnám azt megcsinálni, h ne legyek ennyire rágódós?

Figyelt kérdés

19/F vagyok és nagyon rágódós.

Ha valami történik akár kis akár nagy dolog, képes vagyok akár heteken, hónapokon keresztül is rosszul érezni magam miatta, "rágódok rajta", meg h most mit gondolnak rólam, stb stb.


Hogyan tudnám azt megcsinálni, hogy csak nagyon minimálisan, vagy EGYÁLTALÁN NE legyek rágódós?? Annyira idegesít ez már, tönkre vagyok menve idegileg.


Hogyan tudnám egyszerűen (nyersen) lesz*rni ezeket?



Tudtok tanácsot adni?


2013. febr. 25. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindent megteszel a céljaid érdekében?

Én az írást javasolnám. Komolyan.

Írd ki magadból a problémát. Persze ezt is lehet túlzásba vinni, és átesni a ló túloldalára.

Ha leírod, az olyan érzés, mintha leraknád magadból.

2013. febr. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha leírom, de bennem marad?
2013. febr. 26. 15:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak próbáld ki.

Ha nem megy, akkor rajzold le :)


Amúgy ha alapból agyalós vagy, és nem azért mert áll az életed, és van időd gondolkodni, akkor ajánlanám még a sportot, és igyekezz lekötni az agyad valamivel.

A konfliktusaidat tudod kezelni? Ha veszekedsz valakivel, nem ijedsz attól, ha mérges leszel?

2013. febr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 FGergelyM válasza:

Az előző válaszokkal egyetértek, még annyival egészíteném ki, hogy személyiségfüggő, hogy mennyire adod át magad ennek az "életérzésnek", de nyugi, ebben a korban teljesen normális, el fog múlni, évek alatt, ahogy egyre inkább felnőtt leszel, családot alapítasz, karrierbe fogsz...


Én is hasonló egyéniség vagyok, nem múlt el teljesen, de egyre inkább szilárdul a jellemem, kibékültem önmagammal.


Valószínűleg "művészlélek" vagy, alkoss, add ki magadból, tegyél szert minél nagyobb önismeretre, s meglásd, nem fogsz rágódni azokon a dolgokon, amit értesz, hogy mért tetted és mért így reagáltál rá.


Sok sikert


üdv


(30F)

2013. márc. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!