Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek erről beszámoljak...

Szerintetek erről beszámoljak a pszichológusomnak, vagy nem szükséges?

Figyelt kérdés

Tegnap este -nem is tudom, miért csináltam- beszedtem 10-15 (az utolsó ötre nem emlékszem hová tűnt, tehát valószínűleg azt is beszedtem) 0,5mg-os frontint. Totálisan kiütöttem vele magam, még most is teljesen kába vagyok, aludtam egész nap.

NEm tudom, miért csináltam, csak úgy... Akkor erről felesleges szólni neki, ugye?


2013. febr. 23. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges.... Dehogyis!! Mond csak el!
2013. febr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát, ha a kérdés valós, akkor mindenképp mondd el, hogy gondok vannak!


Ha csak tréfának szántad, akkor örülj neki, hogy nincs komolyabb baj, és ilyen kérdések jutnak az eszedbe. :)

2013. febr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nem tréfának szántam. Picit ki akartam ütni magam, de nem igazán gondolkodtam... Aztán olyanokat írtam bizonyos embereknek, amikre totál nem emlékszem, de visszaolvasva kiakadtam, hogy ilyet józanul biztosan nem mondanék el.

(Viszont most mindenem nagyon fáj, ez lehet a gyógyszer miatt?)

2013. febr. 23. 21:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor mindenképp tudnia kell az orvosnak erről!

Nem tudom, hány éves vagy, vagy miért kell szedned nyugtatót.

Nekem is írt fel még az orvos pár évvel ezelőtt, de én lerendeztem magamban, mert nem hittem el, hogy odáig jutottam, hogy nyugtatókon, gyógyszeren éljek. Nem szedtem be és kész. Szerintem jól döntöttem, mert azóta nem tudom, hol tartanék.

A gyógyszer hatását nem ismerem, de biztos megérzi az ember, ahogy ürül ki a szervezetéből.

2013. febr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok, régebben egy pszichiáter írta fel, akihez már nem járok, mert csak felírta a gyógyszert "ozt jónapot".

Azóta alkalomszerűen szedtem be néha, háziorvos írta ki, csak hát most picit túlzásba estem.

Köszönöm a válaszokat!

2013. febr. 23. 22:33
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lennél igazi bolond, ha fizetsz, és még őszinte se vagy?! Pszichológushoz azért jár az ember, hogy elmondjon bármit, különben nem ér az egész semmit.
2013. febr. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem fizetek, TB-s
2013. febr. 25. 14:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!