Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kellene tennünk?

Mit kellene tennünk?

Figyelt kérdés
Tegnap este fürdés közben meglesett a szomszéd, konkrétan felállt valamire és bebámult az ablakon, idős férfi, felesége nem rég halt meg félő, hogy valami nem oké vele.
2009. szept. 4. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Tegyél a fürdőszoba ablakra függönyt, vagy az üvegre szép színes üvegmatricát. Az én volt szomszédom /egy fiatal, jóképű rendőr/éveken át kukkerral leselkedett hozzám. A pontházunk kb. 20 m-re volt egymástól. Pechemre ő is a negyediken lakott. Ebben lelte örömét. Észre se vettem, hiszen három ablakom nézett az ő házára.
2009. szept. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ő szinte hozzányomta a fejét a szúnyoghálóhoz, amúgy eléggé magasan van az ablak csak úgy simán nem lehet belátni én be se szoktam csukni nyáron, mivel ezt soha álmomban nem gondoltam volna róla (ha becsukom azon nem lehet átlátni), mindig nagyon jóba voltunk vele rendes ember. De viszont pár hete meghalt a felesége sztem bekattant, ezért kérdem, hogy nem-e kéne valamit tennünk..:S
2009. szept. 4. 15:44
 3/5 anonim ***** válasza:

megkattant a forma.

átlátszó fürdőszoba ablak? nem szerencsés.

2009. szept. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem átlátszó, ha elolvasod előző hozzászólásomat ott írom. De be lesz ragasztva h fény se menjen ki, se be..:S
2009. szept. 4. 16:18
 5/5 anonim ***** válasza:
sztem is vagy függöny vagy matrica, de addig ne tegyetek semmit amíg csak néz. Ha majd követ, vagy közeledik hozzád, akkor kellene, szerintem.
2009. szept. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!