Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az hogy aki megakar...

Miért van az hogy aki megakar halni isten élteti, aki meg minél jobban szeretne élni azt elveszi tőlünk?

Figyelt kérdés
Nem akarok öngyilkos lenni, nem lenne hozzá merszem, de már 2hónapja várom a halálom...

2013. febr. 4. 21:02
 1/3 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Nincs Isten szerintem. Miért várod a halált? Meghalni sosem késő... Próbáld meg a dolgaidat helyrehozni és még pár évtizedig élvezni az életet.
2013. febr. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Skywalker33 ***** válasza:

Halihó,


életedet egy másik tudatállapotban tervezted meg azóta lebutultál kissé :) A halál az többnyire fix dolog a tervben, aki ki akar lépni az nem akarja végigcsinálni amit elvállalt...persze ha emlékezne az más lenne :)

Mellesleg az egész emberiség lassan megújul, a régi embernek meg kell ehhez halnia...ez az egónak tuti halálfélelem....pedighát a fényesebb és fontosabb részünk megmarad...és az új élet sokkal boldogabb lesz!

Boldog Újjászületést :)

T.

2013. febr. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Meg tudlak érteni. Én már 5 éve "várom a halált". Na nem úgy kell ezt elképzelni, hogy csak nézek ki a fejemből vagy ilyesmi.

Élem szépen az életem, dolgozom, barátkozom, szórakozom, valamikor van kapcsolatom, valamikor nincs, csak egyszerűen tudom, hogy jobb lenne már meghalni. Unom az egészet.

Én biztos vagyok benne, hogy van valamilyen felsőbb hatalom, aki nagyobb nálunk. Nevezzük Istennek. De abban is biztos vagyok, hogy pont leszarja mi van velünk. Éli mindenki a maga életét, ameddig sikerül. Általában a jók hamar és szenvedve halnak, még a rosszak sokáig élnek, jó egészségben és hirtelen, gyors, fájdalommentes halált halnak. Szerintem ez 10esetből 8x így van... Éljen az élet.

2013. febr. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!