Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tényleg ilyen rossz a memoriám?

Tényleg ilyen rossz a memoriám?

Figyelt kérdés
szorongásos depresszióm és pánikbetegségem mellett pszichotikus állapotaim is vannak . a kérdésem az lenne hogy néha-néha előfordul hogy megyek egy számomra teljesen ismert helyen és egyszer csak elfelejtem ki vagyok , hogy hívnak és hol hol vagyok és kb 10 perc után minden vissza kerül a régi kerékvágásba és emlékszem a dolgokra. mitől lehet ez ?

2013. jan. 25. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem is van ilyen, csak hamarabb visszatér az emlékeztem, egyébként ezzel a problémákkal küzdök én is mint te
2013. jan. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem orvostól kérdezd, de sűrgősen
2013. jan. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ismerős a téma.

Én is így vagyok,de nekem néha a dolgok előttem vannak és azokat nem veszem észre először,csak kis idővel később.

A dolgokat én is elfelejtem,de még néha azt is,hogy mit akarok mondani a következő mondatban.

Helytelenül írok és minden fura lett nálam is.

Én kezeltetem,de sajna ez nálam a gyógyszerektől jött és már maradt is.

Keress fel egy pszichiátert ő azért tud majd segíteni neked.

2013. febr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megkézdeztem az orvosom és azt mondta hogy ez a betegségemmel jár
2013. febr. 6. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!