Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet, hogy a 7éves lányom...

Lehet, hogy a 7éves lányom pánikbeteg?

Figyelt kérdés

Tegnap nagyon megijesztett.Mondta,hogy néha szokott szúrni,meg nyomni a cicijénél. És olyankor alig kap levegőt. Mondta,hogy most is érzi...aztán egyre ijedtebb lett.Csak azt kérdezte.-Anya,nem lesz baj??

Mondtam,hogy dehogy lesz,próbáltam nyugtatgatni,de közben én is nagyon meg voltam ijedve.

-Anya,nem fogok megfulladni? kérdezte

-Dehogy fogsz.Gyere,fújunk. /van neki asztma spray-e,mert kisebb korában asztma gyanús volt,de szerencsére soha nem volt rá szükség. Most volt. Ahogy befújtam,jobban lett,de még mindig nagy volt az ijedség. Aztán éktelen sírásba tört ki és elmondta,hogy fél attól,hogy mi lesz ha meghal,hisz még az iskolát sem látta. Mondanom sem kell,hogy szörnyű érzés volt,hogy a 7éves lányom ilyeneken gondolkoik.Alig bírtam ki,hogy ne sírjak elötte.Minden erőmmel nyugtatgattam. Én sajnos voltam pánikbeteg 5évig,lehet,hogy ő is az? Azt tudnotok kell,hogy sok mindenen keresztűl ment,ill sok embert elveszített ilyen kis korban.Meghalt Anyukám,aki a mindene volt,aztán a Dédim,akit szintén nagyon szeretett,most meg a testvérem fiatalon,aki neki a keresztapukája volt.És ez mind úgy 3év alatt lezajlott.Talán ezért fél annyira a haláltól? Mit tegyek? Pszyhologushoz vigyem,vagy vigyem el kardologushoz? Annyira féltem!!!


2009. aug. 31. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
nem hiszem ,hogy panikbeteg lenne, szerintem csak szorongasa van, mivel megviseltek a tortentek.szerintem vidd el a haziorvoshoz, es kerj beutalot egy ket vizsgalatra,vervetelre, kardiologiai vizsgalatra.a panikbetegseg a 20as evek elejen tud kialakulni
2009. aug. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2009. aug. 31. 22:07
 3/5 anonim ***** válasza:
A gyerekek nagyon érzékenyek. Szerintem a Te félelmedet vette át! Ha te nyugodtabbá tudsz válni, letisztázod magadban a dolgokat, bármilyen nehéz is - akkor talán ő is jobban lesz!
2009. aug. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

Szia!

Én homeopátiás orvost javasolnék, aki egy jól beválasztott alkati szerrel elejét tudja venni a pánikbetegségnek és a már meglévő lelki sérüléseket ami blokk az ő kis szervezetében , fel tudja szépen oldani.

Ez a terápia teljesen mellékhatás mentes és gyógyulást hoz.

Ezek a tünetek érzésem szerint lelki eredetűek. Közel sem biztos , hogy kislánykád feldolgozta ezeket a haláleseteket, pedig ez nagyon fontos volna. Pl. ebben is tud segíteni a homeopátia.

Én Ignatia amara Ch 30 -as szert adnék neki és amikor "pánikol" azonnal Aconitumot.

De biztos ami biztos keressetek fel egy homeopatát.

Minden rendben lesz! :-)

2009. szept. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
ez itt a reklám helye!
2009. szept. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!