Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rettenetesen félek a repülőn,...

Rettenetesen félek a repülőn, valami megoldás rá?

Figyelt kérdés
Sokszor ültem már rajta, de minél többet megyek vele annál jobban félek. Eddig mindig volt valami gubanc. Hol leszállítottak minket, mert elromlott valami, vagy még csak fel sem engedtek rá, mert már az indulás előtt volt vlami probléma. Nagyon betudok pánikolni és legszívesebben ahogy beérek a terminálba már fordulnék is vissza. Tudtok valami jó módszert amivel letudnám nyugtatni magam, mert azt a pár órát amíg rajta ülök mindig azzal töltöm, hogy azon stresszelek, hogy érjünk már oda és végre leszállhassak róla. Nagyon rossz érzés :S
2009. aug. 29. 17:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
És most ebben a pillanatban is 10000000 ember utazik repülőn
2009. dec. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
De jo nektek, repultetek :(( én, aki alig varom, h repulhessek, miért nem adatik alkalom?! :s Szerintem a legbiztonsagosabb jarmu amugy a gozmozdony, mert legtobb all egy helyben, és nem uzemel kozuluk (már):D
2010. ápr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!