Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan gyógyulhatnék meg...

Hogyan gyógyulhatnék meg lelkileg?

Figyelt kérdés

Nem bírom már tovább...benne vagyok egy kapcsolatban,ami már jó ideje nem tesz boldoggá.Mert mást szeretek,de Őt nem szerethetem elvileg,mert nem lehetünk együtt,bonyolult a sztori.Minden erőmmel azon vagyok,hogy elfelejtsem,a barátommal próbálok lenni,kényszerítem magam hogy boldog legyek.De minden nap rám jön a sírás mert a szívemmel másra vágyom!És ez a mérhetetlen fájdalom és boldogtalanság nem múlik el...képtelen vagyok tovább ezt csinálni!De nem hagyhatom el a barátomat még egy ideig,mert ...ezt nem írom le,lényeg az hogy nem tehetem.

A másik férfivel már törént köztünk pár dolog,de nem feküdtünk még le.Én elküldtem Őt,bizonyos élethelyzet miatt.Közben majd megszakadt a szívem és nem múlik el ez a fájdalom a lelkemben.Minden nap arra gondolok hogy felhívom és bevallom neki,mit érzek még mindig! De nem merem,csak szenvedek.Kérem szépen valaki segítsen nekem! Nagyon kivagyok borulva...:((


2009. aug. 28. 20:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Annyit még kihagytam hogy a barátommal kapcsolatban meg iszonyat lelkifurdalásom van mert ő tényleg mindent megtesz értem és mégsem vgyok képes vele boldognak lenni,pedig ez lenne a kézenfekvő.
2009. aug. 28. 20:12
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

lelkileg csak úgy tudsz meggyógyulni ha kényszerkapcsolatoknak véget vetsz, és a boldogtalan tényezőket is kiszűröd.A mostani barátodat hogy otthagy mi gátol meg?

ha megteszed az első lépéseket lesz esélyed meggyógyulni, de amíg nem segítesz magadon semmi nem fog változni.

lehetetlen nincs. Én volt barátom unokatestvérével vagyok, nem tudom ennél bonyolultabb-e a tied? bevállalás kérdése. ha szeretitek egymást fel kell vállani.

2009. aug. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is voltam hasonló helyzetben. 7 évig (?!) tartott. Aztán vége lett a szerelemnek, maradtam a párommal, és azóta boldogok is vagyunk. (gyerekünk is született azóta).
2009. aug. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szakíts.
2010. jan. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

azóta rendeződtek a dolgok,a másik pasinak nem kellek...:(

Igy a mostani pasimmal vagyok még egy ideig,aztán meglátjuk.Köszi!

2010. jan. 5. 15:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!