Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antiszociális, önbizalomhiányo...

Antiszociális, önbizalomhiányos szerencsétlen lettem, hogyan tudok változni?

Figyelt kérdés
Régen nem voltam ilyen (kb 3 éve kezdődött ez a folyamat, most 24 vagyok, lány), élveztem és kerestem az emberek társaságát, szerettem őket, nem féltem tőlük, mára ez teljesen megváltozott. Nem szeretek emberek között lenni (ezért dolgozni is nehéz és egyre nehezebb) mert azt érzem hogy félek tőlük, ezért beszélni is alig merek, nincs önbizalmam, nem merek nekik semmiről sem beszélni mert rögtön azt érzem hogy hülyének néznek vagy untatom őket. Féltékeny vagyok azokra az emberekre akik elvarázsolnak szinte bárkit első látásra, közvetlenek és könnyen tudnak kapcsolatot teremteni. Az a baj hogy a párom is ilyen és még rá is féltékeny és irigy vagyok, viszont ez nem vezet semmi jóhoz, ezért keresek valami megoldást. Remélem jön valami segítség mert ez egyre elviselhetetlenebb!
2013. jan. 12. 00:50
 1/2 Tejbegrízeskenyér RX válasza:
0%
Hát ne nézd meg a Szólista c. filmet.
2013. jan. 12. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
irány az orvos/ pszichiáter! mielőtt még teljesen bediliztek...
2013. jan. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!