Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kezdek megőrülni? Vége mindenn...

Kezdek megőrülni? Vége mindennek? Csak erős idegzetűeknek!

Figyelt kérdés
Állandóan dühkitöréseim vannak és folyton rossza kedvem nincs kedvem élni stb. Nem érdekel már semmi! Éjszaka valami teljesen bekattant... mintha füveztem volna szédültem, meg éreztem magamban ilyen angyon kellemes érzést..nagyon érdekes volt,egyfolytába a barátohoz beszéltem valamit...aki persze teljesen más városban aludt.. de nem is biztos,hogy hangosan..úgy érztem mintha kiszállt volna a lelkem a testemből.. de csak egy pillanatra..és félig ébren voltam volt hogy teljesen.. Az egész úgy kezdődött,h felriadtam valamire és a szoba képét a 10 évvel ezelőtti berendezés szerint láttam..és onnantó kezdődtek ezek amit az előbb írtam.
2013. jan. 6. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
fordulj szakemberhez.
2013. jan. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
86%
Nem csak álmodtál. Hány éves vagy? Lehet tényleg el kéne menned dokihoz. Nem szedsz valamilyen gyógyszert, nem vettél be aznap semmit?
2013. jan. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!