Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak? Utálok élni!...

Mit csináljak? Utálok élni! (folylent)

Figyelt kérdés
18 éves vagyok fiu mindenki piszkál hogy milyen vagyok mert kancsal vagyok :( de én erröl nem tehetek az iskolában is figyeld már hogy néz ki te jo isten utcán is még kocsibol is néznek és röhögnek :(:( itthon szüleim piszkálnak hogy mnejek dolgozni meg hogy egy hitvány ember vagyok :( van barátnőm sokat veszekedünk de ö akit szeretek és senki más suliba se akarok már járni :( mit csináljak?
2013. jan. 2. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:

A barátnőddel min veszekedtek? Fontos, hogy legalább vele legyen jó a kapcsolatod, mert úgy tűnik, hogy jelenleg ő az egyetlen támaszod.

Egyébként most dolgozol vagy tanulsz? A kancsalságoddal az orvosnál jártál?

2013. jan. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindenen majdnem tanulok már mütöttek is vele 1 éves korom óta az vagyok
2013. jan. 2. 20:01
 3/7 anonim válasza:
Szerintem fordulj pszihológushoz.SZTK-k ban vannak ingyenesek.Én is jártam amikor megkellet vernem apámat/önnvédelemből/.Sokat segített.De igazán magadban kell rendezned a dolgokat.Ha vannak barátaid sztem ők nem azért lógnak veled,mert zavarja a kancsalságod, és a bnőd et se zavarja akkor ha veled van.Másért szeretnek.
2013. jan. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kicsit tudsz bővebben írni? Mióta rossz a kapcsolat a szüleiddel? Van testvéred?
2013. jan. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kb 2 éve és van ö is ugyanigy cseszte ja és még az is rátesz erre az egészre hogy Követ egy kocsi kb 1 éve és azt hiszem hogy meleg vagyok bebeszélem magamnak van barátnőm de atol félek hogy az vagyo kszoval nagyon jo :'( házbol sem akarok kimenni
2013. jan. 2. 20:07
 6/7 anonim válasza:
Kedves kérdező!Az iskola fontos,mert a mai világban nagyon nehéz megélni.(gondolom szakmád van)A kancsalsággal pedig nem kell örökre együtt élned,megműthetik a szemed és gyönyörű lehet.Gondolkozz el azon,hogy TE mennyire vagy megelégedve magaddal,és ami hibátfelfedezel magadon azt próbáld kijavítani.Mikor rajtad nevetnek,nevess vissza rájuk,hiszen nem te vagy nevetséges,hanem az ő viselkedésük.Itt az új év kezdete és pont alkalmas ez az idő a változtatásokra.A szemeddel menyj el orvoshoz,ha a látással is gondjaid vannak,akkor végképp.Csak magadnak akarj megfelelni,mert bárhogy is szeretnéd mindenkinek nem fogsz tudni.A szüleidnek pedig mond meg,hogy ha azt mondják,hogy hitványvagy,akkor azt a kevés önbizalmadat is leépitik amid van,ezzel nem segítenek,és mondd el nekik,hogy ez mennyire fáj neked.Ha bármilyen kérdésed van,szívesen segítek neked!Nyugodtan írj,megbeszélhetjük a problemaidat.21L
2013. jan. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, azt hiszem, hallgass a másodikra, és menj pszichológushoz. Így nagyon nehéz bármit is tanácsolni: alig írsz, azt is olyan zavarosan, hogy a felét nem értem. Talán szóban jobban megnyílsz.
2013. jan. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!