Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt közületek valaki aki...

Van itt közületek valaki aki szociopata?

Figyelt kérdés

Ha van akkor beszélnék vele nálam nem rég derült ki és érdekes gondolatok gyötörnek beszélnék valakivel akinek hasonló problémája van, kérlek tényleg csak olyan írjon aki biztos benne hogy ez a betegsége van ne írjanak olyanok akik csak eljátsszák. Köszönöm

Ui.: E-mail-t küldjetek létszíves ha fel akarjátok venni a kapcsolatot, persze névtelenül.


2009. aug. 20. 19:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Írj levelet akkor.
2009. szept. 9. 16:17
 12/15 anonim ***** válasza:
91%
Szánalmas, ahogy bemagyarázzátok magatoknak ezeket a dolgokat.
2009. dec. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én csak simán antiszociális vagyok :D
2010. jan. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

te nem szociopata vagy hanem 1xeruen 1 lelkiiseretlen f....

ne probálj vmi jo kis orvosi meghataározás mögé bujni a valoság ennél sokkal 1xerübb

2010. ápr. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

tényleg sok szociopata van, olvastam valahol, hogy kb. 20-30%. Nekem volt szerencsém többhez mindig pórul jártam. És akkor ott vannak még a nárcisztikus személyiségzavarosok is, ők sem jobbak.

Aztán ott vannak akiknek alacsony az empátiájuk (inkább férfiak..)

Így azoknak akik kedves társasági lények, valójában igazán kevés jó társaság marad :)

2011. jan. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!