Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt közületek valaki aki...

Van itt közületek valaki aki szociopata?

Figyelt kérdés

Ha van akkor beszélnék vele nálam nem rég derült ki és érdekes gondolatok gyötörnek beszélnék valakivel akinek hasonló problémája van, kérlek tényleg csak olyan írjon aki biztos benne hogy ez a betegsége van ne írjanak olyanok akik csak eljátsszák. Köszönöm

Ui.: E-mail-t küldjetek létszíves ha fel akarjátok venni a kapcsolatot, persze névtelenül.


2009. aug. 20. 19:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%
Én az vagyok! De b*szok segíteni :D
2009. aug. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Írtam neked.
2009. aug. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Senki nem kért segítséget, szóval nem is kell a segítséged
2009. aug. 20. 20:31
 4/15 anonim ***** válasza:
9%
Hallod, 20:21-es, ezt megkaptad :D
2009. aug. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

20:21 vagyok.


Azt hiszem, nem nekem írta, hanem az elsőnek. [vagyis neked..]

2009. aug. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Hát nekem a wikipedián felsorolt tünetek közül, 10 van. És azt irják hogy ha már van 3 akkor már baj van.
2009. aug. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

püff.. nekem majdnem midnen stimmel, pedig 16 éves lány vagyok:S

de mondjuk nekem van lelkiismeretem, szal ha vki miattam halna meg vagy ilyesmi akkor azt nem bírnám. Egyébként rettenetesen önfejű vagyok, meg makacs. És ha haragszom valakire, akkor így vagy úgy de tönkreeszem.. :( lehet rossz a hozzáálásom, de ez vagyok én. Az iskolában folyotn mosolygok meg nevetek, de mondjuk a barátaimat nem verném át, nem gázolnék át rajtuk, max az ellenségeimen. De a szüleim szerint csak én számítok magamnak, és próbálják elérni, hogy ne mindenki másban lássam meg a rosszat, de egyszerűen nem tartom magam hibásnak, pedig tudom h kellene. de nem érzem úgy.

Azért nem hiszem h olyan rossz ember lennék...

2009. aug. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
nekem meghalt régi osztály társam pár nappal karácsony előtt, gyülöltem, és amikor megtudtam , ezt gondoltam: "Nem is kell ennél jobb karácsonyi ajándék." én vagyok a 9:12 18/F
2009. aug. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

17:44 es te biztos nem vagy az, ha az lennél nem lenne lelkiismereted és átvernél bárkit, én átverem legjobb barátom is ha az hoz jó eredményt nekem..

Utolsó válaszoló hát igen nekem is volt már hasonló..

2009. aug. 28. 22:17
 10/15 anonim válasza:

Szia!

Szerintem én is az vagyok. Szívesen elbeszéletnék egy másik szociopatával...


lány

2009. szept. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!