Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez másnál is előfordul? Nem...

Ez másnál is előfordul? Nem vagyok emós.

Figyelt kérdés

de mégis néha csak úgy tekintek az életre, mint egy szenvedésekkel teli út, amin át kell esni, hogy elérhesd a halált. mivel 15 vagyok, még a pénzel se kell annyira foglalkoznom, de az életem kb annyiból áll, hogy felkelek, elmegyek a suliba, megpróbálom valahogy túlélni, tanulok másnapra, ez kb 247x ismétlődik, utána a nyár, amikor mindig arra gondolok, hogy mindjárt kezdődik elörről az egész.


a barátkokal való kiruccanásról meg csak annyit, hogy nem érzem magam annyira jól a kocsmákban/diszkókban


2009. aug. 19. 01:15
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Ja valóban sincs soha késő semmihez sem az életben és 28 vagyok és most tanulok gitározni!


A párom csak klimpírozásnak hívja :D


Te játszol valamilyen hangszeren?

Vagy nem is érdekel a zene előadói oldala?

Hallgatni nem nehéz, próbáld ki a másik oldalt is!

2009. aug. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

A kutyát nem ajánlom neked mert nem lesz tőle jobb!! És egy kiegyensúlyozatlan egyéniség csak a kutyára is káros hatással lesz főleg ha még fiatal..


Neked először magaddal kellene megtanulnod bánni!


A válasz nagyon egyszerü azért érzed üresnek az életedet mert nem magadra figyelsz hanem a külvilágra meg mások véleményére és saját magadat valahol a legutolsó sor végére sorolod!!


Nem szabad így élni mert nagyon sok dolgot elszalasztasz!!


Javaslom kezdetnek tűzz ki apróbb célokat és valósítsd meg őket! És legyen saját véleményed ami mellett kiállsz még akkor is ha esetleg baromság!! Csak ha számodra is bebizonyosodik vmiről hogy más jobban tudja akkor tanuld meg elfogadni és tanulni belőle illetve továbbfejlődni rajta!


Nem hiszem el hogy téged semmi más nem érdekel az életben és hidd el a pénzzel nagyon sokmindent el lehet érni!

A legtöbb dologhoz általában csak pénz kell mert minden más már adott...


Az iskola az csak egy dolog arra ne is nagyon gondolj szeptember 20 ig mert addig gyakorlatilag el sem kezdődik igazából!!

A nyomasztó stresszes idegesítő dolgokat meg tanuld meg kiszürni és lepattintani magadról!!

A kellemetlen dolgokat mindig ugy probáld meg megoldani ahogy számodra a legkényelmesebb és a leggyorsabb, és ne vegyél dolgokat a lelkedre hanem haladj el mellettük!!


Nem te vagy a világért, hanem a világ van érted!

Ez legyen az alapgondolatod!!


Remélem változni fog a helyzeted és a meglátásod!!

2009. aug. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! a kutyát azért gondoltam, mert hátha eltereli a figyelmem, és nem fogok foglalkozni az élet olyan dolgaival, amik miatt nem látom rózsaszínben a világot.
2009. aug. 24. 16:15
 24/25 anonim ***** válasza:

Én vagyok az, aki az egyik hosszút írta. :)


Nézd meg a Titok című filmet! Ártani nem árthat, legfeljebb hidegen hagy vagy nem hiszed el, de segíthet is.

2009. aug. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy megpóbálok nem gondolni semmi rosszra, és nem stresszelni semmin, és így sokkal több őrültséget meg merek tenni, amiöl izgalmas lesz az élet X)És énsem szereten ilyen szórakozóhelyekre járni,régebben nem mertem, mert sok ember,stb.

ma meg már unalmasnak találom az ijen sablon partikat minthogy lötyögünk a diszkóba...XD

Ma már nemannyira vagyok visszahúzódó, mert nem akarok annyira megfelelni másoknak, és felvállalom magam.X)

És kicsit off: én nagyon kiváncsi vagyook a hotdogodra =.

Énis fennvagyok(LyS),nincskedved megadni a neved? X)

2009. okt. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!