Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez másnál is előfordul? Nem...

Ez másnál is előfordul? Nem vagyok emós.

Figyelt kérdés

de mégis néha csak úgy tekintek az életre, mint egy szenvedésekkel teli út, amin át kell esni, hogy elérhesd a halált. mivel 15 vagyok, még a pénzel se kell annyira foglalkoznom, de az életem kb annyiból áll, hogy felkelek, elmegyek a suliba, megpróbálom valahogy túlélni, tanulok másnapra, ez kb 247x ismétlődik, utána a nyár, amikor mindig arra gondolok, hogy mindjárt kezdődik elörről az egész.


a barátkokal való kiruccanásról meg csak annyit, hogy nem érzem magam annyira jól a kocsmákban/diszkókban


2009. aug. 19. 01:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Egyértelműen azért tekintesz így az életre mert nem vagy boldog. Ez a monoton élet egyre üresebbé tesz belül, mivel nem történnek olyan dolgok amik megtöltenének érzelmekkel. Én is így vagyok jelenleg, 18/l. De az ember maga irányítja a sorsát, ha igazán "jól akarod csinálni", akkor jó is lesz. Tudom nem könnyű, nekem se megy mindig, ezerszer megfordul a fejemben h ennek az egésznek semmi értelme. Akárhogy nézem nem találok értelmet benne. A bolodog emberek ezt persze máshogy gondolják. Azt hiszem az embert igazán egy párkapcsolat húzza ki a gödörből. Én pl hiába értem el jó tanulmányi eredményeket, hiába vetek föl egy jó suliba..ilyen dolgoknak nem tudok örülni. Pedig kellene, az embernek értékelnie kell magát, mert ha már önmaga saját maga ellen van, akkor mit várjon másoktól. És nem feltétlenül kell diszkóba járni, én néha szoktam de akkor is gyakran az jár a fejemben h mekkora szánalom az a sok részeg ember aki csak él bele a világba. Én is szoktam inni..nem is erről van szó. Mondjiuk ezeknek az embereknek a könnyebb..nem agyalnak olyan dologokon, hogy mi az élet értelme stb. Próbáld úgy csinálni az életed, hogy túllépsz azon h oké a világ szar, magadban tudod, elfogadod, de nem akarod ezt a mindennapjaidban is bizonyítani. Tűzz ki célokat magad elé, hosszútávra, és rövidtávra is. Minden este mikor lefekszel próbálj meg úgy elaludni, hogy van értelme másnap felkelni. És mért van értelme? Mert vannak céljaid amiket meg akarsz valósítani. És ezt mért akarod? Mert boldog akarsz lenni mint minden ember ezen a ba**ott világon. Leírni könnyű, csinálni nem. Tudom jól. Próbáld megtalálni a helyed, és legyél nyitott, keress új barátokat, olyanokat akikkel jól érzed magad. A sportolás is jó ötlet... már az ad egy célt... sok kitartást kívánok Neked. Fel a fejjel :)
2009. aug. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
80%
Talán 15 évesen nem kocsmába kéne járnod.
2009. aug. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

01:31 hidd el, van aki korábban kezdi.

01:30 köszi. a párkapcsolat kb teljesen felejtős, ha tetszik egy lány, akkor is kb csak annyit látok, hogy egy ilyen szép/okos lány olyannal mint.... ? tuti nem. bár ez csak önbizalom kérdése, amit elég nehéz szerezni, ha nincs egy csepp se.

2009. aug. 19. 01:35
 4/25 anonim ***** válasza:
Ajánlom neked a www.hotdog.hu című oldalt.. nem tudom ismered-e de az önbizalom terén jót tesz. Szerintem nézz körül, csinálj egy profilt olyanra amilyen te vagy, önismeretre is jó. Szerintem ha megcsinálod akkor egy ideig ne rakj föl magadról képet, így az emberek akik megnéznek, a belsődet fogják értékelni, ami a lényeg. Én is így csináltam. Aztán később tehetsz föl képet is. Azt viszont ne felejtsd el, hogy egy ember sem több Nálad. A boldogsághoz is mindenkinek ugyan annyi "joga" van. A csajok miatt meg ne aggódj, szerintem inkább szerezz most barátokat, kicsit foglalkozz magaddal, mint mondtam a sport az jót tesz. (első voltam)
2009. aug. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

csak ismételni tudom magam, köszi!

a sportal úgy vagyok, hogy most a tenisszel szimpatizálok, de 15évesen kicsit késő már. persze 98%ig biztos vagyok benne, hogy nem arra gondoltál, hogy nyerjek olimpiákat, meg világbajnokságokat, hanem csak energialevezetés/kis "örömtöltet" gyanánt sportoljak.

a hotdogos tippet köszi, bár nemtudom, hogy mennyire éljek vele. így első hallásra ez kb a myvip "randi" megfelelője akar lenni, csak azonos nemüek is értékelhetnek.

2009. aug. 19. 01:49
 6/25 anonim válasza:
95%
Elsőnek igaza van. Nem is muszáj sportnak lennie, de találj egy rendszeres, iskolán kívüli elfoglaltságot - alias hobbit - ami örömet okoz. A keresés során is jól fogod érezni magad, mert sok új dolgot próbálsz ki, sok tapasztalatot és új ismerőst szerzel, és ha végül megtalálod a hobbid, egy olyan csapatba kerülsz be - legyen az sportegyesület, vagy a bélyeggyűjtők klubja - ahol mindenkit az érdekel, mint téged! Ezzel ugye együttjár nyolcezer jófej ember, akikkel lehet menni ide-oda, ellenni, hülyülni, szóval egy szép baráti társaság :) Ez az, ami sok embernek hiányzik az életéből, és te most pont a kialakuló korban vagy - szóval hajrá ;) Jó búvárkodást
2009. aug. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
A hotdog-ot nem feltétlen társkeresésre írtam. Mondom ez önismeretre jó, és hogy van egy darabka dolog az interneten, amit a saját képedre formálhatsz. Találhatsz hozzád hasonló embereket, mert azért egy ilyen oldal többet mutat mint, a myvip. A lényeg az őszinteségben rejlik, ne foglalkozz azzal h mit gondolhatnak mások ha ezt meg ezt beírod. Írd le őszintén a gondolataidat, akár azt amit itt a kérdésben. És már akkor jól jársz h találsz még egy olyan embert aki hasonlóan gondlokozik mint te.
2009. aug. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Mikor igazán benn voltam a gödrörben nekem segített :) jah és elkezdtem kondizni is, szóval tapasztalatból beszélek :) Lassan viszont ki kell találnom vmi új dolgot XD.
2009. aug. 19. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
És az életben SOHA SEMMIHEZ NINCS KÉSŐ!!!. SOHA.
2009. aug. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
az elsőnek írnék: a hotdog kész van, kb milyen gyakran néznek? mármint milyen hamar lesz reakció rá? vagy izé.. szóval érted (remélem)
2009. aug. 19. 02:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!