Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez másnál is előfordul? Nem...

Ez másnál is előfordul? Nem vagyok emós.

Figyelt kérdés

de mégis néha csak úgy tekintek az életre, mint egy szenvedésekkel teli út, amin át kell esni, hogy elérhesd a halált. mivel 15 vagyok, még a pénzel se kell annyira foglalkoznom, de az életem kb annyiból áll, hogy felkelek, elmegyek a suliba, megpróbálom valahogy túlélni, tanulok másnapra, ez kb 247x ismétlődik, utána a nyár, amikor mindig arra gondolok, hogy mindjárt kezdődik elörről az egész.


a barátkokal való kiruccanásról meg csak annyit, hogy nem érzem magam annyira jól a kocsmákban/diszkókban


2009. aug. 19. 01:15
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
hát ha sokat vagy fönn, akkor többet is néznek. És ha megnézel vkit akkor az látta, h mengnézted és általában visszanéz. Nézz meg nyugodtan sok embert, semmit nem veszíthetsz.
2009. aug. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
95%

Sajnos én is így érzek most, ahogy Te:(

Üresnek érzem az életet! Ugyan így gondolom, mint Te, hogy reggel elmegyek a suliba stb...belegondoltam, hogy majd felnőtt koromban jobb lesz, aztán rájöttem, hogy mi lenne jobb? akkor ugyan ez van, sőt még rosszabb, akkor munka, mellette esetleg még gyerek stb

Nekem ezek a gondolatok azért vannak, mert boldogtalan vagyok, nagyon sok a problémám egyelőre (egzisztencia stb..) de próbálom megoldani a problémákat, és remélem egyszer majd másként látom a dolgokat!

2009. aug. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
95%
Ennyi évesen mint nektek hasonló problémáim voltak,volt depis időszakom is,azt hiszem ezen mindenkinek át kell esnie,most még a legkisebb gond is nagynak tűnik.Higyjétek el ha idősebbek lesztek,csak mosolyogni fogtok az egészen:)
2009. aug. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
95%
Én is így vagyok, és minden nap abban reménykedem, hogy jön valami és megváltozik a helyzet.
2009. aug. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
95%

tökéletesen egyetértek!ha gondolod küldhetsz privit X)

15/L

2009. aug. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

új 5letem támadt. szerintetek ha kapok 1 kutyát, azzal jobb lesz?

2009. aug. 23. 02:12
 17/25 anonim ***** válasza:

13:10 vagyok.

Nekem van 4... Persze valamennyire segít, de világmegváltást ne várj!

2009. aug. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
hát én tök megértelek néha rám is rámjön ez az érzés de ilyenkor az élet szép dolgait kell nézni.És jobb kedved lesz:D
2009. aug. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
ha magányos vagy, az életnek nem nagyon vannak szép dolgai... (a hotdogos voltam). A kutya amúgy jó ötlet :)
2009. aug. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén, nem olvastam végig a válaszokat, úgy szólok most hozzá a dologhoz. 17 éves fiú vagyok, nem vagyok zseni, se Isten, de abban biztos vagyok, hogy akármilyen helyzetben is legyél, azt idővel meg LEHET változtatni. Lehetsz még igazán boldog! (Ezt azért mondom, hogy akármit is teszel, tudd, hogy LEHETSZ boldog, és nem pár pillanatra egy kábítószertől, hanem tartósan józanul.)


Én 9-10 évesen gyakorlatilag depressziós voltam: nem tudtam tanulni, mert sírtam, mocskosul rosszul éreztem magamat, a suliban titokban sírtam, és minderre nem volt valódi okom. 10 évesen ez brutális, ha belegondolsz. Az, hogy te 15 évesen így érzel, nem egy egyedi eset, de az is világos számomra, hogy komoly dolog.


Olvastam, hogy már nem is tudom mit elkezdeni késő. Ezt sürgősen felejtsd el!!! :) 12-13 évesen kezdtem el teniszezni, 2 és fél év után abbahagytam. 16 évesen kezdtem el kondizni, majdnem 17 voltam, ezt most is csinálom. És MÉG MINDIG NEM kezdtem el zongorázni! Sokan mondják, hogy már késő. Ha zongorista akarnék lenni, az lenne, de hiszek magamban, és hobbiból még nagyon jól megtanulhatok zongorázni. És nincs barátnőm. És akkor mi van? Ráér.


Persze, hogy nem vagy emós, csak szarul vagy. Van ez így, akár éveken át is. Valaki egész életén át így van vele. Te nem leszel ilyen!


Nos, 17 évesen nincs annyi élettapasztalatom, még érettségim se, de azért segítenék! Először is: most ebben a pillanatban vannak álmaid, céljaid, vágyaid? Vagy nem is mersz már álmodni? (Ha érted, mire gondolok)


Gondolom, nem bánod, ha párbeszédet folytatok itt veled ezen az oldalon.

2009. aug. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!