Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Probalt mar valaki ongyilkos...

Probalt mar valaki ongyilkos lenni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 13:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
tényleg erős vagy, ha kilábaltál belőle. de az a pont, amikor megkísérelted az öngyilkosságot, akkor valszeg elgyengültél, és hagytad h a negatív hatások irányítsanak. és ez a gyengeség.
2009. aug. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Most nem azért de akinek olyan gondjai vannak amit nem tud lekűzdeni? Születési testi/lelki rendellenességek? Mi a fenéért kűzdjön? Nincs pozitív perspektíva ilyen esetekben sajnos.
2009. aug. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Mellesleg gyávaság ha meg mered ölni magad, úgy hogy nem tudod mi jön utána, illetve hogy valószínűleg nincs az élet után semmi? Ez aztán minden csak nem gyávaság.


Előző voltam.

2009. aug. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Túl könnyű feladni.
2009. aug. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
túl nehéz küzdeni akkor már :/
2009. aug. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
épp ezaz h valószínűleg nincsen semmi, az öngyilkos amúgy azt akarja h olyan helyre kerüljön ahol végre nincsen semmi, ő sem, így ehhez nemkell túlnagy erő, h megtegye.
2009. aug. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
sztem meg igenis nagy erő kell hozzá. nagy erő kell ahhoz h ne gondolj semmi másra. az aki öngyilkos lesz abban bízik h legalább a halál után békében lesz és ott minden nyugodt lesz. am ez attól is függ h ki miben hisz. én pl a halál utáni életben hiszek. szal nekem nem volt akkora feláldozás megpróbálni megölni magam, mivel úgy gondoltam h ennél már csak minden jobb lehet
2009. aug. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
hát de épp ezér. mivel azthiszed h ennél márcsak minden jobb lehet. így nemnehéz megtenned, ha tudod h ennél márcsak jobb lehet.
2009. aug. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Úgy látom hogy sajnos a társadalomnak komoly hiányosságai vannak ezen a téren... de sebaj. Akik így gondolkodnak, legalább nem tapasztalták ezt az érzést, ergó valószínűleg boldogok.
2009. aug. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
na ne viccelj már, h a társadalomnak nagy hiányossáagi vannak mert azt vallják h az öngyilkosság gyengeség. mégmindig tudom h mit beszélek, ugyanis énis voltam hasonló helyzetben, de engem ponz ez tartott vissza, h utálok gyengének láccani, és nemakartam elmenekülni a problémáim elől, küzdeni akartam, és erősnek láccani, és annakis lenni, h lássák h engem kemény fából faragtak, nemcsakúgy a világra pottyantottak. én így élem az életem, gyengeségnek egy csepp jelét is igyekszem sosem mutatni, emiatt nő létemre nehéz a párkapcsolat ugye, mert oda kell az érzékenység, gyengédség, stbstb, én igyekszem....de soha az életmbe semmiért sem lennék öngyilkos.
2009. aug. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!