Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Probalt mar valaki ongyilkos...

Probalt mar valaki ongyilkos lenni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 13:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
49%
NEm. mert félek tőle.
2009. aug. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
41%
Nem, mert hülyeség.
2009. aug. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
49%
Nem, mert gyávaság.
2009. aug. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
41%
azaz, a gyáva, gyenge ember csinál ilyet. én meg nemakarok szánalmat ébreszteni senkiben sem.
2009. aug. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
41%
Sokan próbáltak már! (hülyén megfogalmazott kérdés)
2009. aug. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
Egy frászt!! Imádok élni mégha nem is élek jól :)
2009. aug. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
55%

Én nemsokára.


Viszont könyörgöm, ne mondjatok ilyeneket hogy gyáva, gyenge! Egyrészt mert nem éltétek át a dolgot, másrészt mert ez rosszul esik annak aki súlyos lelki beteg és meg akarja tenni, és miért jó az ha rosszat okoztok, harmadrészt mert ezek a jelzők sokszor nem érdeklik már az öngyilkos-jelöltet(elfogadja hogy ő gyenge és gyáva), ha meg mégis, akkor inkább dacot vált ki belőlük.

2009. aug. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
74%

az utolsónak van igaza!


én már próbáltam öngyilkos lenni, de azt, hogy én akkoriban mennyit szenvedtem és mennyire iszonyatosan depressziós voltam azt ezek az emberek akik azt írják h "gyáva" meg stb. az el sem tudja képzelni!! mert az h vki az öngyilkosságnak már csak a gondolatáig eljusson nagyon sok szenvedés kell, az meg h még meg is próbálja mégtöbb. tehát az olyan ember akinek semmi baja, meg minden szuper vele csak fogja be a száját! még jó h az "egészséges" emberek nem lesznek csak úgy hopp öngyilkosok. Ők természetesen máshogy gondolják mert nem éltek átt annyi borzalmat mit az(ok) aki(k) megpróbálták. ugyhogy erről ennyit!

2009. aug. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
63%
hidd el kismillió ember szenved a földön, meg depressziós, meg minden egyéb baja van, de annak a fele sem jut el az öngyilkosságig. azaz igazűn erős ember, aki a depresszióját felül emelkedik, és kilábal belőle. aztán pedig mondhatja magára, h igen, ő egy erős ember, mert megid érdemli ezt a jelzőt. csak azok lesznek öngyilkosok, akik nemis akarnak kilábalnia depressziójukból, és nincsen hozzá elég erejük és kitartásuk, h végigcsinálják a kilábalás folyamatát. mert nem egyszerű, egy cseppet sem. és tudom miről beszélek...
2009. aug. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
63%

20:27-es vagyok.

elhiheted én is tudom miről beszélek. és képzeld el fél évig tartott de meggyógyultam. pont azért mert megjött az eszem. újra a régi akartam lenni és rábeszéltek a barátaim h még nincs késő, menni fog. de attól még megpróbáltam megtenni és ezen már nem tudok változtatni. de mint mondtam kigyógyultam belőle. iszonyat nehéz volt de megcsináltam. egyedül. doki és gyógyszer nélkül. egyedül a barátaimra számíthattam és ők segítettek. és most már teljesen jól vagyok. és az h gyávaság? hát lehet. nézőpont kérdése. de én nem tartom magam gyávának h akkor megpróbáltam. de erősnek érzem magam amiért kitudtam mászni ebből a gödörből. a barátaim büszkék rám, én jól vagyok és ennyi.

2009. aug. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!