Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tuđ valaki nekem olyan szaksze...

Tuđ valaki nekem olyan szakszerű oldalt mutatni, ahol le vannak írva a depresszió fázisai?

Figyelt kérdés
Évek óta zárkózottságban élek, nem szeretem magam, a maradék néhány barátom rendre elfordul tőlem. Tudom, hogy pl. aki öngyilkos lesz, annak előbb beszűkül a tudata. Nálam ez már megtörtént. Tudni akarom, hova tart ez az egész és mik lesznek a következő jelek.
2012. nov. 22. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinél másképp zajlik. Jöhet egy sokk, ami akár végzetesen is hathat a depressziósra. Oolvasgass a depresszióról, a kezelés módszereiről. Ezernyi információ van a neten. Egy dolog biztosnak látszik: a gyógyszerek nem segítenek. Csak a család, a barátok, vagyis a környezet és te magad!
2012. nov. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2012. nov. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak a gyenge kutyák lesznek öngyilkosak. Meg is érdemlik... ez hülyeség, miért kell már megint általánosítanod?!
2012. nov. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs két egyforma depresszió. Szerintem ne a depi következő hatását akard tanulmányozni, hanem kimászni akarj a bajból.
2012. nov. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!