Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Borzasztó

Mit tegyek? Borzasztó

Figyelt kérdés
Mit tegyek? már körülbelül fél-1 éve tart ez. 13 éves fiú vagyok. borzasztónak tartom az életet úgy ahogy van, aki hozzám szól legszívesebben megütném, a barátaim kezdenek felhagyni a beszélgetéseinkkel mert ilyen lettem. egyszerűen a tanulás sem megy. Szó szerint leülök az asztalhoz olvasom és nem bírom ki. egyszerűen nem megy...volt már több düh-kitörésem iskolában és itthon is. Napról napra nagyobb bennem a harag. Nem értem mi történik velem. Agy turkászhoz nem akarok elmenni...Esténként 8-9 órakor lefekszem aludni és reggel alig tudok felkelni. Többször akkora harag volt bennem, hogy szinte szét zúztam tárgyakat, szekrényt, ütöm a falat. nem tudom miért van ez kérlek segítsetek :( a tanulmányi átlagom egyre csak romlik, az élettől nincs semmi elvárásom. semmi. Nincsenek életcéljaim. Már elegem van. Segítsetek kérlek :(

2012. nov. 15. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Pszichológust ajánlanék kis srác! Nem ciki, ne mond el a társaidnak,és nem fognak kicsúfolni! Szerintem most kezdesz lassan belépni a tini korba, és dac korszakod éled át, amikor semmi nem jó,mindenkit/mindent utálsz! Esetleg hiperaktív lehetsz!

Istenhez fordulást nem ajánlok,mert úgy sem hiszel benne szerintem!

2012. nov. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már körülbelül 10 évesen serdülni kezdtem. már totál benne vagyok sőt..eléggé lekezelőnek érzem a " kis srác " megnevezést.
2012. nov. 15. 20:27
 3/8 A kérdező kommentje:
voltak nagyobbak (17-18évesek) akik láttak már engem idegesnek és verekedni is. Azt mondták hogy egyszerűen bevagyok kattanva. mikor meglátnak egyszerre jön a jelzés: nah, jön a pszichopata meg ilyenek... ez bánt
2012. nov. 15. 20:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, h "kis srácoztam"! Hát engem is csúfoltak kisiskolásként, ez nagyon rosszul tud esni sajnos, ezen túl kell lépned, ma sajnos ilyen világot élünk, az emberek felnőve sem változnak meg, ha v-ki gyerekként rosszindulatú, rosszmájú, akkor nem lesz angyal sok év elteltével!

Szüleid mit szólnak? Egyébként le kéne valami aktív sporttal vezetned a feszkót, mint pl: a futás, boksz vagy nem tudom,amit szeretsz, a sporttal nagyon sok fölös energia, feszültség elillan!

Tanulással hogy állsz? Azt se hanyagold el, meg gondolom valami csaj problémád lehet,h neked még nincs stb,és ezért vagy ilyen!

2012. nov. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
van barátnőm, nagyon is jól megvagyunk.tanulás közepes egyszerűen ilyen érzelmek vannak bennem. de miért?
2012. nov. 15. 20:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Mondom, beléptél a kamaszkorba,és ezért lehetnek ezek több mint valószínű! Egyébként tényleg nem ártana egy pszichológus, és az aktív sport napi szinten!

Mást nem tudok tanácsolni!

22/N

2012. nov. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem a sport nem igazán vált be egyébként. Bár elvileg tényleg nagyon sok mindenre jó, de bennem csak növelte a feszültséget. De próbáld ki, hátha neked beválik...
2012. nov. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 palosm válasza:
2012. nov. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!