Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most mit csináljak?

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Elfogyott a gyógyszerem (Stimuloton), de nem ír fel az orvos, mivel az ország másik végében van, mert én időközben elköltöztem. Helyi orvos nem írja fel, mert azt mondta h mutassak neki papírokat, h én tényleg szedtem.

Egyre szarabbul vagyok, remegek. Minden bajom van. Szüleim nem igazán törődnek velem, a barátaim mégúgyse.

Már nagyon dühös vagyok, hogy kellene gyógyszer és még hetekbe kerülne mire elintézem, mert a pszichiátriai kezelésekről nem kaptam papírt, hanem bent maradt a gondozóban, az ország másik végében.



2012. nov. 20. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos tudod a korábbi orvosod, valamint a pszichiátriai intézet elérhetőségét. Nem tudnád felhívni őket, és megkérni, hogy hivatalosan igazolják azt, hogy neked szükséged van arra a gyógyszerre?


Ez is időbe telik, de talán nem több hétbe. Illetve egy próbát megér. Nem tudom, hány éves vagy.

2012. nov. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A régi orvos faxon elküldheti a javaslatot.
2012. nov. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szinte lehetetlen, hogy semmi nyoma ne maradjon egy kezelésnek...

Nincs még zárójelentésed sem arról, hogy kórházban voltál, és hogy ott milyen gyógyszereket kaptál?

Egyébként az új orvos köteles fölhívni, vagy E-mailban megkérdezni a régit, hogy mi a kórképed!


Sok szerencsét és gyógyulj meg mihamarabb!

2012. nov. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ezt az orvosod egyetlen telefonnal el tudja intézni. Nem kell hetekig gyógyszer nélkül lenned. Csak mond meg, hol kezeltek, esetleg az orvos nevét is add meg, azt annyi.

2012. nov. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!