Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szabályosan rettegek a nőktől....

Szabályosan rettegek a nőktől. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

ha meglátok egy lányt aki tetszik egyszerűen mintha elsötétülne a világ úgy érzem hogy ha megpróbálnám leszólítani, valami olyan dolog történne, amit évekig nem bírnék feldolgozni.


biztos vagyok benne, hogy elsőre nem sikerülne megismerkednem valakivel, mert semmi tapasztalatom sincs- persze azt mondják gyakorolni kell- de én úgy érzem, hogy egy sikertelen próbálkozással csak még mélyebbre süllyednék.


azt hiszem egyszerűen képtelen volnék feldolgozni egy visszautasítást


az élet más területén van önbizalmam, általában véve elégedett vagyok magammal, szerintem nem nézek ki rosszul.


egyszerűen nem bírom felfogni, és hihetetlen dühös vagyok emiatt, úgy érzem emiatt siklik félre az életem.


2012. nov. 12. 03:16
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
hány éves vagy? elmúltál már 18? ha igen, akkor oldd a görcseid egy kis piával csajozás előtt. ha nem, akkor várj 18 éves korodig, aztán majd oldd a görcseid egy kis piával csajozás előtt.
2012. nov. 12. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

első, ez tényleg tök jó ötlet, buliban talán beválik de máshol biztos örülne a csaj a pia szagú leheletnek....


kérdező hány éves vagy? még soha nem is volt barátnőd? nem csókoloztál még soha? vannak lány barátaid?

2012. nov. 12. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
törekedj a három másodperces szabályra. Ha meglátsz egy lányt három másodperc alatt kell döntened, hogy oda mész e vagy sem. Ne gondolj semmire, csak, hogy "odamegyek".
2012. nov. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
A vodkának nincs szaga, legalábbis a minőséginek;)
2012. nov. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok. nem volt még barátnőm
2012. nov. 12. 06:47
 6/7 A kérdező kommentje:
ha valakinek sikerült már legyőznie ezt vagy ilyesmi az tudna írni róla? am nincsenek lány barátaim se. ráadásul a barátaim nem annyira bulizósak.
2012. nov. 12. 06:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha az önbizalmad rendben van, akkor csak egy megoldás van. Gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni... Először csak gyakorold a leszólítást. Menj el sétálni és legalább 30 általad csinosnak tartott lánytól kérdezd meg, hogy mennyi az idő, merre van a Posta stb. Ezáltal oldódnak a gátlásaid és rájössz, hogy ők is ugyanolyan emberek, mint te. A lényeg a fokozatosság. Ha ez már gond nélkül megy, akkor lehet nehezíteni a dolgon. Ha ezt rendszeresen csinálod, a végén már ott fogsz tartani, hogy lazán le mersz szólítani bárkit akármivel kapcsolatban. Innentől meg jöhet a randikkal való kísérletezés, gyakorlás:) Menni fog ez, csak akarni és csinálni kell. Egyébként ilyen téren hasonlóak vagyunk...
2012. nov. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!