Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Be tud "mesélni" magának az...

Be tud "mesélni" magának az ember betegségeket?

Figyelt kérdés
Testvérem lebénult, eddig ismeretlen okokból. lábait egyáltalán nem érzi, az orvosok sem tudnak vele mit kezdeni. Ezt be tudja mesélni magának az ember? Illetve lehet idegi alapon?
2012. nov. 7. 16:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mióta van ilyen állapotban? Hány éves? Történt valami tragédia/megázó eset/sokkhatás az életében?
2012. nov. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
egy hónapja ilyen... Nincs tudomásunk róla, hogy bármi rossz történt vele
2012. nov. 8. 21:37
 13/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hallgat róla, vagy lehet hisztéria miatt is, bár ez nem nagyon valószínű.
2012. nov. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
az a baj sosem osztott meg velünk semmit. magának való, tipikus "halak" már pszihológus kezeli, egyenlőre ő sem lett okosabb.
2012. nov. 9. 19:50
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem volt egy olyan személyes tapasztalatom, hogy egy bizonyos személlyel való barátságom megromlott, amit én sokként éltem meg. Az okát nem részletezném. De ez kihatott az érzésekre, gondolatokra és végül legyűrt fizikailag is. De olyan szinten, hogy egy napig nem bírtam felkelni az ágyból. Olyan szinten szédültem, és a testemet idegen testként érzékeltem csak, mintha másé volna.


Az állapotom akkor kezdett javulni, amikor beszélhettem egy olyan személlyel, akiben annyira megbízok, hogy elmondhattam neki azt, ami belül fojtogat.


Ezután még kellett két-három nap, mire egyedül lábra bírtam állni, és fal mellett közlekedni. Majd napról napra nyertem vissza azt a képességemet, hogy egyre hosszabb távon tudtam közlekedni újra.


Ez 100% hogy nálam érzelmi alapon volt. Mert tudom, hogy mi ért előtte engem, és mi után kezdett el az állapotom javulni. Semmi fizikai problémám nem volt nekem sem.


3. válaszoló vagyok


30/N

2012. nov. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a választ. Lenne egy kérdésem: Te ekkor érezted a lábad? Voltál orvosnál?
2012. nov. 9. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!