Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Be tud "mesélni" magának az...

Be tud "mesélni" magának az ember betegségeket?

Figyelt kérdés
Testvérem lebénult, eddig ismeretlen okokból. lábait egyáltalán nem érzi, az orvosok sem tudnak vele mit kezdeni. Ezt be tudja mesélni magának az ember? Illetve lehet idegi alapon?
2012. nov. 7. 16:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Kérdezd az orvosokat.

Én drukkolok, és hiszek benne, hogy sikerülni fog neki helyrejönni. Imádkozni fogok érte.:)

2012. nov. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

kérdeztem, de értelmes választ nem kaptam... Köszönöm :)

Semmi betegségre nincs + lelet, így ebből gondoltam, hogy idegi alapon lehet. még régen olvastam erről, azért gondoltam...

2012. nov. 7. 17:01
 3/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem vagyok híve az ezoterikának (ezen a néven futó maszlagnak), viszont mindennek, ami velünk történik, a láthatatlan mozgatórugója a gondolat. A Gondolat a forrás.


Tehát az én válaszom az, hogy lehet oka a bebeszélés.

A testvéreddel beszélgettél már erről? Ő hisz az ilyenben?

2012. nov. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem beszélgettem túlzottan, nagyon maga alatt van, nem akar beszélni erről az egész bénulásos történetről.

Hogy érted, hogy a gondolatnak? Mindig erre gondolt, vagy mi?

2012. nov. 7. 18:40
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha megszúrják a lábát vagy megcsiklandozzák és semmi reakció, akkor az biztos nem "bebeszélés" alapon van.
2012. nov. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát nézd. Gerinc felvételt is csináltak róla, szövettant, mindent, amit csak el tudsz képzelni, és az ég világon semmit, de semmit nem találtak. Én másra már nem tudok gondolni...
2012. nov. 7. 18:57
 7/16 anonim ***** válasza:
Próbáld ki te is. Vigyázz le ne rugjon azért.
2012. nov. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
az ízetlen tréfákat légyszíves máshol...
2012. nov. 7. 19:20
 9/16 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a testvéred? És csak fekszik, naphosszat?
2012. nov. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
20 éves. Nem fekszik, ül a kocsijába, el van ő, közlekedik önállóan. De nem nagyon beszél senkivel. Inkább csak zenét hallgat, meg a kutyával foglalkozik.
2012. nov. 8. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!