Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért ilyenek az emberek?

Miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés

20éves vagyok és meglepve tapasztalom azt,mintha az "óvodába" kerültem volna vissza...Miért foglalkozik a huszonévesek nagy többsége még mindíg azzal(mint a tinik),hogy mit gondolnak rólam?/jól nézek ki vagy nem?/csúnya vagyok(ok nélkül mondja)miért néz rám/miért így néz rám?biztos útál,azért néz...stb (mondom a nagy többség,akad azért kivétel:D)

El sem hiszem,annyi embertől hallom és csak nézek ilyenkor...mért van az,hogy egy felnőtt ember nem tudja magát "elhelyezni" a világban?komolyan,sztem kb 12évesen normálisabb emberek vettek kürül :D


2009. aug. 11. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Én középkorúak közül sem ismerek sok másmilyent.
2009. aug. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a kérdés így pontosabb lenne. Miért ilyenek a "felnőtt" emberek?
2009. aug. 11. 21:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Az emberek elveszettek a mai világban. Nincs szilárd énképük, önbizalmuk. Nézd meg, mi folyik a médiából. Azoknak az elvárásoknak nem lehet megfelelni. Ráadásul, régebben nem volt nehéz eldönteni, ki hogyan élje az életét, mert sokkal nagyobb volt a "birkaszellem", voltak a vallásosak, meg a kommunisták, és még lehetne sorolni. Ma viszont ezerféle út közül lehet választani, és ez bizonytalanná teszi az embereket. Mert bizony nem mondják meg, hogy mit kell csinálni (és ez nagyon jó!), ezért néha gondolkodni is kell.
2009. aug. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is az önbizalomhiány és a bizonytalanság az oka. Tényleg túl nagy elvárások vannak manapság. Sok ember érzi magát bizonytalannak, hogy meg tud-e ezeknek felelni. Én pl. nem akarok mindenkinek megfelelni és nem érdekel olyan emberek véleménye, akik számomra nem fontosak, de sokan nem így vannak ezzel. Na ők teszik fel az ilyen jellegű kérdéseket.

22/L

2009. aug. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ok,én ezt értem,nehéz eldönteni,hogy melyik a helyes út,vagy hogy mi lesz "jövedelmezőbb",mit fogunk megbánni és mit nem.Én csak ezt az "üldözési mániát" nem értem amit a kérdésben is írtam.A médiás rész,ahogy írtad,teljesen igaz.köszi a válaszokat!
2009. aug. 11. 22:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!