Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lassan meghülyülök, segítség!...

Lassan meghülyülök, segítség! Mitől lehet ez? :S Írjatok pls!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb. 2-3 hónapja vettem észre magamon, hogy sokkal nehezebben fogok fel mindent :S Pl. Ha valaki mond egy történetet, vagy valami hosszabb mondatot, egyszerűen képtelen vagyok elsőre megérteni, meg kell ismételnie egyszer-kétszer. A szavakat értem, nem azzal van a baj, csak valahogy nem találom az összefüggést a szavak, mondatok között, és egy kotyvasz lesz az egész a fejemben, aminek semmi értelme :S Hiába figyelek oda, akkor is nagyon gyorsan elvesztem a fonalat. Ha egy emberrel lenne ilyen, akkor azt mondanám, biztos hülyén magyaráz, de mindenkivel így van, szóval tuti velem van a baj. És ez egyre rosszabb, pedig sajna eddig se voltam valami gyors felfogású, de ez így már elég gáz :S Bátyám is azzal szívat, hogy mostanában mást se mondok, csak hogy "Mi van? Te értetted, mit mond?". Mitől lehet ez? Volt valakinek valami hasonló tapasztalata? Meg mit lehet ezzel kezdeni? Vagy ez normális, néha van ilyen az emberrel?

Néha elmegyünk iszogatni a haverokkal, de nem iszok sok alkoholt, hogy attól lehetne, nem is drogozok. Aludni mondjuk nem alszok sokat, mert melózok is, de általában a 6-8 óra megvan, nem érzem fáradtnak, álmosnak magam.

Meg ezzel együtt azt vettem észre, hogy magamat is sokkal nehezebb kifejezni, sokszor van, hogy belekezdek valamit elmesélni valakinek, aztán abba is hagyom, mert úgy érzem, nem tudom kifejezni azt, amit akarok, az egész mondanivalóm széttöredezik a fejemben és nincs semmi értelme. Ezt is fogalmaztam egy darabig :P

Ja 16/F vagyok, szóval még nagyon nem lenne itt az ideje, hogy elhülyüljek :D


2009. aug. 10. 21:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem kell neked semmilyen doki sem pszihológus...


Dohányzol? Alkoholt fogyasztasz? 16 éves vagy?


Ez a problémád oka!!

Tudod 16 évesen még igencsak fejlődésben vagy, nem tudom mióta fogyasztasz alkoholt és itt az alkalomnyi mennyiség nem lényeg de hidd el hogy a rendszeres alkoholfogyasztás butít!!

A cigizés meg érszükületet okoz már 1 év után is csak elöször az agyban...

Kellene kiváltanod ilyen bilobil kapszulát, letenni a piát és a cigit is, különben komolyabb bajod is lehet..


Továbbá megkérdezném hogy mennyit olvasol hetente? Vagy hány könyvet olvastál el eddig életedben? Az olvasás edzi az agyat és a konjuktív gondolkodást plusz fejleszti a szókincset!!

2009. aug. 19. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kérdés nálam is fellépnek ilyenek :S
2010. márc. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!