Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kisebbsegi komplexum kezelheto?

Kisebbsegi komplexum kezelheto?

Figyelt kérdés
2012. okt. 25. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
kisebbségi komplexum = cigányputri?
2012. okt. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Semmi kozom a ciganysaghoz.
2012. okt. 25. 13:25
 3/8 anonim ***** válasza:
akkor viszont szerintem te kisebbségi komplexust szerettél volna írni.
2012. okt. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó, hogy a kérdés hibáján lovagoltok, holott tudjátok, hogy mit akart írni. Kérdésre nem tudok választ, bizonyosan kezelhető valahogyan, tudod mitől van ez az érzésed?
2012. okt. 26. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Persze,elirtam a betut,hat szenzacios hogy egyeseknek mi koti le a figyelmet,sorozatos kudarcok,sikertelenseg minden teren,sok amikor felgyul.
2012. okt. 26. 06:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is totál lúzer vagyok, szóval tudom ez milyen rossz. Főleg úgy, hogy mindenkit értékesebbnek tartok magamnál. De amit próbálok, az az, hogy megpróbálok magamba nézni és megkeresni az értékeimet (bár egy tűt a szénakazalban is könnyebb megtalálni), de nem adom fel. Fejlesztem az önismeretem, és hátha találok magamban valami jót.
2012. okt. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, en is ugy gondolom ez egy jobb hozzaallas mint az onmarcangolas.
2012. okt. 26. 09:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jobb hozzáállás. Nem fogom marcangolni magam, mert akkor a jövőmet is elszúrom, amiből még talán lehet valami, annak ellenére, hogy az eddigi életem kuka. Jaj, de jól jönne egy retrográd amnézia :D
2012. okt. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!