Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hány darab frontint kell...

Hány darab frontint kell bevennem ahhoz, hogy már ne ébredjek fel többet?

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 22:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem,úgy kellett volna kérdést feltenned:Hova forduljak segítségért,ha elhagyott a a barátom?Erre tudok válaszolni.Család,barátok.Ha végképp senki nem tud sgíteni senki marad a szakember,pszichológus.A Frontin a legrosszabb megoldás.Kitartást!
2009. aug. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hozzá nem szokott szervezet számára 4db-tól úgy kidőlsz, hogy egy napig nem kelsz fel. Nekem az orvos 3x1-et írt fel, de volt úgy, hogy annyira rászoktam, hogy 3x4-re változtattam az adagom. :) olyankor kellett két hét, hogy leálljak az anyagról, majd folytattam. Ma már csupán altatóként használom néha, ha annyira szar a kedvem, hogy legszívesebben kilépnék a dimenzióból. :)

Egyébként félig Off.

2009. dec. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ja, 0,25-os tabletta.
2009. dec. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
A frontin, mint ahogy a magán pszichodokim is mondta, elég enyhe nyugtató. Sőt, valakinél ha többet vesz be, mint esetemben, tisztára az ellenkezőjét éri el. Én pörgök, de lecsillapít és ellazít is egyben. Jó érzés, de ahogy többen is írták a fulladás az ott van, úgyhogy nem éppen kellemes halál. Mindig van kiút a k*rva szar dolgokból. Nekem meghalt az anyám és onnantól kezdődtek a gondok, sokat piáltam, nem egy sráccal "flörtöltem"...ez lecsillapodott egy időre, mikor gyerekpszichológushoz jártam.Volt egy hosszabb távú kapcsolatom, amiben kikészítettem a barátom, ragaszkodtam majom módon, ezzel elijesztettem. De lett egy új párom, és előjött az egész újra. Mármint dührohamok, pánikbetegség, depresszió. Kiderült borderline betegségem van...hosszú. Már én is tettem egy hülyeséget: kiugrottam majdnem az ablakon, de épp hogy visszahúztak. Már tudom, ha nem lett volna még egy esélyem, akkor nem ismerhettem volna meg annyi új embert, nem segíthettem volna másokon, nem lenne egy új szerelmem és most nem járnék magándokihoz, hogy segítsen, bár így is nagyon nehéz. Kérlek gondolj a barátaidra, családra...ha van hogy rosszul is viselkednek veled, mégis nagy szükségük van rád, hidd el. Nem szabad hogy a rossz dolgok rossz irányba vigyenek. Menyj, keress egy jó pszichológust, ha másnak nehéz a dolgaidról beszélni. Vagy írd ki magadból. Vigyázz magadra! Sok sikert és kitartást!!!
2010. jan. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!