Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hány darab frontint kell...

Hány darab frontint kell bevennem ahhoz, hogy már ne ébredjek fel többet?

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 22:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
te hülye vagy! ha öngyi akarsz lenni, az a te bajod, de ne itt kérj tanácsokat hozzá!
2009. aug. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

legalàbb 100-at.

Ne probàlkozz.

Ezelöt 3 évvel én marékszàmra vettem be.Eredmény_gyomormosàs,àjuldozos,kiszàradàs,3 hét korhàz,egy év pszichiàtria.Kell a fenének..

Ha öngyilkos akarsz lenni ugorj a Dunàba.

Gyorsabb,hatàsosabb.

2009. aug. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Na ezzel ne játssz mert az se mindegy milyen erősségű, hiszen 3 féle frontin létezik, aztán a másik, h mindenkinek egyéni a tűrőképessége, tehát simán lehet egy jó kis mérgezés csak és megúszod, a harmadik pedig hogy nehogy azt gondold csak szépen elalszol aztán annyi, hanem nagyon csúnya halál!

Tudod a hatóanyaga az alprazolam azt csinálja, hogy nagy mennyiségben leáálítja a légzőizmokat a központi idegrendszerben, és tulképpen megfulladsz. Na ez viszont nem kellemes, szóval nem elalvásról lesz szó, és ez igaz az összes iylen elven alapuló feszültségoldóra, nyugtatóra, altatóra, szóval inkább ne!

Akkor meg főleg nagyon rossz lesz, ha annyit veszel be, hogy még magadnál vagy elégg és úgy áll le a légzésed azt gondold el ... ezt viszont előre nem tudhatod soha, merthogy egyénfüggő, és legtöbb esetben egy jó kis rohammentőzés lesz a vége.

Szóval nem tanácsolom, sokan el vannak tévedve, pedig nagyon ronda halál! Nekem elhiheted.

(egy mentőtiszt)

2009. aug. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Sehányat ne vegyél be, inkább írd ki magadból, hogy mi miatt jutottál erre az elhatározásra.
2009. aug. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

na tessék itt a 22:04-es példája ...

ez a leggyakoribb valóban

2009. aug. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%
áh, te tök hülye vagy. ennyi eszed sincsen h tudd h nemcsakúgy elalszol ám és ennyi....a halál nem neked való:D előbb még éljél kicsit, mer még alig tudsz vmit.
2009. aug. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én forintot olvastam és nem nagyon értettem a kérdést, pláne, miután ennyien írtak tapasztalatokat. Nem is hittem volna hogy a Forint evés ennyire elterjedt módszer. Aztán újraolvastam.


Megtudhatnánk mi a probléma kedves kérdező?

2009. aug. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Pillanatnyilag rettentően kilátástalannak éreztem az életemet, és elhagyott az az ember, akit a világon a legjobban szeretk. Hát ilyen vagyok...nem bírom a fájdalmat. Buta kérdés volt, tudom... :/ De azért köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 4. 19:21
 9/14 A kérdező kommentje:
Ja, és végül csak 4et vettem be!
2009. aug. 4. 19:22
 10/14 anonim ***** válasza:

Ne tegyél kárt magadban!! Régen depressziós voltam, sok öngyilkossági kísérletem volt, sokáig tartott, míg kihevertem, de sikerült, és most boldog vagyok! Rájöttem, hogy érdemes élni! Ha gondolod, írj privit^^

Fel a fejjel;)

2009. aug. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!