Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehetnék megfélemlítőbb,...

Hogy lehetnék megfélemlítőbb, arrogánsabb, de magabiztosabb?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy nagy valószínűséggel depressziós vagyok, és szeretném ha ezt nem vennék észre. Külsőre nem vagyok egy átlag ember így sem, de szeretnék egy kicsit durvább, megfélemlítőbb lenni. Sokan mondják, hogy "csini" meg "szép"(pedig nem is öltözök egyeltalán nőiesen!!) vagyok, ésmár elegem van az egészből!! Szeretném, ha nem ezeket mondanák, amikor meglátnak, hanem lenne bennük valami ilyedtség, vagy valami amitől nem tűnök olyan kis "szépnek". Esetleg mentalításban hogy lehetnék másabb? Unom már ezt a vajszívű, kedves embert... :S

Előre is köszönöm.

16L.


2009. júl. 30. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Hát nekem nem tünsz olyan kis szépnek sem belsőleg, sem pedig külsőleg. Sőt... Örülsz?
2009. júl. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Te egy összezavarodott, átlagos tinilány vagy, aki nem találja a helyét a világban. ez ebben a korban természetes, majd idővel kinövöd. maradj meg olyannak, amilyen vagy, ne vegyél föl pózokat, mert mki le fogja vágni, hogy az nem te vagy és csak erőlteted. ha vajszívű és kedves típus vagy, akkor maradj is olyan, mert nincs annál szánalmasabb, ha önmagunknak hazudunk. és mellesleg az arrogáns, öntelt embereket mki utálja.
2009. júl. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

sztem majd kinövöd.

amúgy simán meglehet játszani akármit, h te ilyen és olyan vagy, de aztán majd meglátod h ezzel miket okozol saját magadnak.,..

2009. júl. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Mért akarsz olyan lenni, amilyen nem vagy? Akinek nem tetszik nyaljon sót.. a magabiztosság csak rajtad múlik. Egyébként még nagyon fiatal vagy, még fogsz változni biztosan, főleg az élettől.
2009. júl. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Arrogáns akarsz lenni? Ne akarj. Mindenki utálni fog. Én arrogáns vagyok, és mindenki utál. De nekem ez zsigerből jön, nem játszom meg magam, hogy nagyobb embernek tartsam magam.

Megfélemlítő akarsz lenni? Utánozd Marilyn Mansont, vagy a Deathstars tagjait, az idősebbek meg a gyerekek tuti befosnak tőled.

Magabiztos akarsz lenni? Ne játszd meg magad, add önmagad, ne találj ki ilyen hülye szerepeket magadnak.

Sok szerencsét

2009. júl. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

liba vagy? jabocs, nem kérdem, mondom: liba vagy.

ne moss fogat, ne tusolj, növessz fasza karmokat. a megfélemlítés tuti receptje. good luck.

2009. júl. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!