Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azt mondják nézzünk magunka...

Azt mondják nézzünk magunka és megtaláljuk a választ . De mi van ha valaki belül rossz vagy 'nincs'?

Figyelt kérdés

én csak valamihez viszonyítva tudom érzékelni a létezésem jogosságát önmagában nem . mitha nem lenne semmi értelme, mert annyira más vagyok mit a többi ember.


..valami lehet valami kisugárzás ami miatt már ovis koromban sem közeledtek az emberek. minden kapcsolatom alapvetően az erőfeszítéseimnek köszönhetem. Ha nem vagyok jó ember akit lehet önagáért szeretni,akkor mi az ami van a lelkemben ? ami megtarthatna ?

sokat betegeskedek a sok fájdalom és rossz gondolat miatt.

kétségbeesetten vágyom a szeretetre,de már inkább elzárkózok mint sem csalódjak .


..és csak akkor sejtem h mégis van bennem szerethető amikor eszbe jut hogy állatok közelébe folyton simogatom és etetem őket gondoskodom róluk..-akkor érzem h talán mégsem vagyok annyira rossz ember.


úgy érzem nem tudom irányítani az érzéseim és az életem se így,és az a kevés ember is elhagy. :(


2012. szept. 10. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el egy jó pszichodráma csoportba? Ha gondolod ajánlok jó vezetőket. Jó a hangulat és ki tudja, lehet, hogy magadról is megtudsz többet.
2012. szept. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt úgy csúfolják, hogy depresszió. Nézz utána a pszichofitnessnek.

Google > pszichofitness

2012. szept. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat. Kedves Első! megírnád privátban a csoport lehetőséget? köszönöm.
2012. szept. 11. 02:21
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

Itt megtalálod az aktív csoportokat, leírásokat a csoportokról stb.

dr. Marlok Zsuzsa és dr. Martos Tamás csoportját tudom ajánlani, de biztos a többi között is van jó.

2012. szept. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon hasonlóan élem meg magam én is, értem, amit írsz. Én egyéni terápiára járok (nem is tudom, hogy másképp hogyan változhatna ez az érzés), lassú a változás, de az egyik legjobb döntésemnek tartom. A pszichodráma is nagyon jó, ahogy az egyik válaszoló is írta.
2012. szept. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,

az utolsó válaszoló vagyok.

Hogy vagy, jutottál valamire, rászántad magad valamilyen terápiára esetleg?

2012. szept. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!