Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem bírom, ideges, feszült...

Nem bírom, ideges, feszült vagyok, annyira hogy még a hányinger is rám jön. Ilyenkor ihatok gyógyszert? /Többi lent/

Figyelt kérdés

Kb egy éve, pánik betegség tüneteivel kerültem kórházba, kivizsgáltak, és írtak fel Atarax nevű kedélyjavítót, 30 napig kellett szednem, és jó is volt minden. Jól lettem. Elkezdődött a suli, ma is nagyon feszült és ideges voltam a suliba, már remegtem is és reggel hányingerre ébredtem. Gyógyszert kellett bevennem hogy elmúljon a hányinger. Amikor rám jön ez az idegesség és a feszült, szorongós érzés, megihatok egy ataraxot, vagy inkább ne? Nagyon nehezen bírom. :(

18 éves vagyok.


2012. szept. 4. 20:30
 1/3 Shamandalie ***** válasza:
Szerintem, ha bevált, akkor használd a gyógyszert. A szervezetednek sokkal rosszabb, ha napi szinten ehhez a "készenléti üzemmódhoz", pánikrohamokhoz kell alkalmazkodnia. Ne szenvedj feleslegesen
2012. szept. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia.Velem is dettó ugyanez van.Azt hittem csak én vagyok így ezzel.A suli miatt főleg :/ ha gondolod beszélhetünk msn-en hátha tudunk egymásnak segíteni :D
2012. szept. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha már nagyykorú vagy, ne a gyerekpszic. által felírtat szedd, az ataraxot gyerekeknek szokták. Rengeteg féle gyógyszer van, egy rendes pszichiáter talál neked valamit, mellette a szorongás okát kéne kitalálni és kezelni, pszichológussal, ill. ajánlom a hellinger féle családállítást.
2012. szept. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!