Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudok beszélni az...

Miért nem tudok beszélni az érzéseimről?

Figyelt kérdés

Nagyon sok gond van,családdal,másokkal,még magammal is,le se írom,mert egy évig mesélhetném. Egyik barátnőm mondta,hogy menjek pszichológushoz. Több hónapig gondolkodtam rajta,aztán elmentem. Max 5 percet lehettem ott,annyiból állt a beszélgetés,hogy hebegtem-habogtam,kábé annyit mondtam,hogy: hát öö nem tudom de olyan rossz,nem tudom,olyan furcsa.Aztán fogtam magam,felpattantam,mondtam,hogy: "Na heló",és kimentem. Sehogy sem tudtam belevágni,hülyén éreztem volna magam.Miért nem tudok róla beszélni?

15L


2012. júl. 25. 22:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy egy olyan emberrel kéne beszélnek akiben megbizol és nem csak két perce ismered. A másik lehetőség az az hogy igazából nem is akarsz beszélni a problémáidrol
2012. júl. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!