Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki pszichológushoz...

Ha valaki pszichológushoz akar menni akkor előbb pszichiáterhez kell mennie?

Figyelt kérdés
mert nekem ezt mondják. Tulajdonképpen hogyan lehet eljutni pszichológushoz olyanhoz akinél van TB támogatás magyarán nem privát... gyerekkoromban mikor privátnál voltam akkor mindig azt mondta, hogy fejlődök meg már jobb bár nem beszéltem neki egy szót se a problémáimról annyira zárkózott voltam... nem akarok megint még véletlenül se ebbe a hibába esni azért akarok így eljutni

2012. júl. 23. 22:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A viták elkerülésére:


2. § (1) A biztosított - a sürgősségi ellátást nem igénylő esetekben - orvosi beutaló nélkül is jogosult igénybe venni


a) szakorvosi rendelő által nyújtott

...

ad) pszichiátriai és addiktológiai,

...

szakellátást.


[link]

2012. júl. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Persze kórházban pszichiátrián ettől még találkozhatsz klinikai szakpszichológussal is"


Kedves OkosTóbiás!

De hogy jusson el a beteg, kórházi pszichiátriára?

Besétál? Melyikre?

Van egy rend az ellátásban, és hiába írsz te paragrafust, hogy mi jár. Már a nővér elhajt a pszichiátriáról, ha nincs háziorvosi beutalód, és nem kértél időpontot.

2012. júl. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!