Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért foglalkoznak ennyit a...

Miért foglalkoznak ennyit a méreteikkel az emberek?!

Figyelt kérdés

minden nap azt látni, hogy kiírnak egy rakat kérdést:

- ez nem túl kicsi mell egy ilyen idős lányhoz?

- fog még nőni a mellem?

- van valami olyan készítmény amitől jobban nő?

- ekkora pénisz megfelel majd a lányoknak?

- fog még nőni a péniszem?

- van valami természetes dolog amivel meg lehet növelni?


meg vannak az olyanok akiket megint nem értek:

- 95DDDD++++ mell szerintetek nem túl kicsi?:SSSSSS

- 27 centis farok az túl kicsi 14 évesen?:SSSSS


ehhez hasonlók... és nem értem őket.előttük már 100milliónyi ugyanilyen kérdést tettek fel.

de tényleg.miért ennyire fontos? nagyon ritka az hogy olyan kicsi legyen akár a melle akár a pénisze valakinek hogy az ne legyen elég.a lányok ha akarnak úgyis tudnak műtéttel változtatni rajta ha annyira sírnak hogy nem elégedettek a fiúk meg úgysem tudnak mit csinálni vele az van amit kapnak.

én fiú vagyok nincs túl nagy, de megbarátkoztam vele. volt már kis és nagymellű barátnőm is és nincs különbség. így nem értem sem a lányokat sem a fiúkat mit sírnak ezeken a dolgokon.


nem értem az embereket. az ilyenek csak a figyelem középpontjába akarnak lenni vagy tényleg ilyen hülyék vagy csak én őrültem meg?


köszi ha végigolvastad.


2012. júl. 9. 14:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Azért tartják fontosnak, mert a fontosságát sugallja a média és a társadalom, ők pedig meg akarnak felelni az eltorzult normáknak.
2012. júl. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!