Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichológusokon kívül kik...

A pszichológusokon kívül kik azok az emberek, akik a lelki egészségünkkel foglalkoznak?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy más emberek is tudnak segíteni ha lelki válságban szenvedünk, és az érdekelne kik ezek, és mivel jobbak egy orvosnál? Tapasztalatokat is szívesen olvasnék, valamit az árkategóriák is érdekelnének...
2012. márc. 22. 10:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Szociális munkás. Vagy pl akik ilyen telefonos segélyszolgálatoknál dolgoznak.
2012. márc. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
keress fel egy papot! :D
2012. márc. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem meghalni készülök :D Csak érdekel a téma, a gyónás meg nem old meg szvsz semmit :D
2012. márc. 22. 10:26
 4/10 anonim ***** válasza:
25%

Azt te csak hiszed :D

Mellesleg a papok, a lelkészek (figyeld a szót, lelkész, lélek, összekapcsolódnak) nem csak a gyónással foglalkoznak, hanem segítenek, ha nehéz helyzetben vagy, pont mint a pszichológusok. És van is hozzá képesítésük. És ingyenesek...


Persze nyilván vannak természetgyógyászok, kuruzslók, mindamellett az orvosnál jobbat nem fogsz találni.Csak drágábbat.

2012. márc. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hm... komolyan nem gondoltam még így rájuk. De lehet benne valami.

Csak nem tudom, hogy fogadnak egy olyat, aki még megkeresztelve sincs, én nem biztos hogy az ő istenükben hisz :)

2012. márc. 22. 10:50
 6/10 anonim ***** válasza:

jól fogadnak. ez a dolguk. Nem az, hogy megtérítsenek, hanem hogy segítsenek ha tudnak.

ha nemmégis a pszichológust ajánlanám. A pszichológus nem orvos. A pszichiáter az.

2012. márc. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
szerelmek, családtagok, barátok...főleg
2012. márc. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vannak akik reikizéssel gyógyítanak. Lelkibeteg ismerősöm járt ilyen képzettségű személyhez. Úgy tudom ingyen volt a kezelés.
2012. márc. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szerintem egy pap nem feltétlenül jó ötlet, mert lehet sokan közülük kihasználnák a kiszolgáltatottságod arra, hogy 'megtérítsenek, persze ez nem biztos hogy baj, de azért ez benne van..

[link]

2012. márc. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Kineziológus! :)
2012. márc. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!