Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki szedi, vagy szedett...

Valaki szedi, vagy szedett Neuroptim étrend kiegészítő tablettát?

Figyelt kérdés
Pánikbetegségre kezdtem el szedni 4 napja,és ez lehez hogy valami csodaszer,de kezdek jól lenni,igaz a vérnyomásom alacsony,a pulzusom meg magas,de nem ettől,elötte is az volt,de nem jönnek a rohamok 4 napja,nem görcsölnek,és feszülnek a lábaim azóta,idáig csak ajánlani tudom mindenkinek,aki pánikbeteg,vagy depressziós,vagy szorongásos tünetekkel küzd.Olvassatok utánna a neten,nagyon jó!
2012. jún. 30. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
én szedem már 23 napja de semmi sőt még talán rosszabb a helyzet bár az én estem kicsit más mint az átlag embereké de az mind1...a lényeg h nekem agorafóbiám van és mellé még társul egy depressziós magatartás zavar is...ez miatt szedem de nem érzek különösebb változást..nekem nem jön be! 22/f
2012. jún. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ne add fel,van akinél később fejti ki a hatását,lehet hogy hatni fog rád,próbálj hinni benne,hogy segíteni fog,és hátha úgy lesz.Jobbulást neked!
2012. jún. 30. 18:52
 3/4 anonim ***** válasza:

köszi...fel adni nem fogom ha már megvették nekem 4100 valamennyiért a gond csak az h én régebben kikezeltem már magam sikeresen többször is de mindig vissza estem egy bizonyos állapotba...ezért az akaratom már 0-án van...nem igazán akarok jobban lenni mert úgy vagyok vele h minek?

hogy megint majd vissza essek hónapok múlva elegem van már a folytonos újrakezdésekből...ELEGEM!!... őszintén csak azért szedem mert a szüleim nem adják fel azt h jól legyek...de tudják jól h én már feladtam nem is értem miért nem nem raktak még ki az utcára? tudják h reménytelen eset vagyok és mégsem...állítólag szeretnek és azért nem de ez számomra elég hihetetlen.. nincs rá okuk nem adtam rá okot mindig csak csalódást okoztam nekik megbuktam mint ember...ennyi...(csak azért írtam ezt ki ide mert kiakartam írni magamból), bocsi a kisregény miatt..

2012. júl. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem jó ez a nagyfokú elkeseredés,nem baj ha kiadod magadból ami fáj,de hidd el hogy ha megpróbálsz valami pozitívumot találni az életben,és abba kapaszkodni,akkor kijöhetsz ebből a mélypontból,szüleid biztos hogy szeretnek,és nem fognak neked hátat fordítani,és ha megpróbálnál kapcsolatokat keresni,jobb lenne hidd el.A remény hal meg utoljára,és fel a fejjel!
2012. júl. 1. 18:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!