Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki érzi még magát szánalmasnak...

Ki érzi még magát szánalmasnak rajtam kívül?

Figyelt kérdés

Kövér vagyok, minden diétám kudarcba fullad, most is csak egy hajszál választ el attól, hogy jól bezabáljak, szeplős vagyok, pattanásos, gerincferdüléses, ilyenkor nyáron olyan a fejem, mint egy érett paprika, a hajammal nem tudok mit kezdeni, az orrom túl nagy és mitesszeres, fogínygyulladásom van ki tudja hanyadszorra, amit nem értek, hogy miért, hiszen rendszeresen mosok fogat, ja és a körömgombám még véletlenül se múlna el.

Ha ez így együtt nem lenne elég, szorongok és feszengek állandóan, a boltba lemenni is problémát okoz, senki rám sem néz, ezen mondjuk nem is csodálkozok, anyámék és a tesóm is utálnak, legszívesebben kitennének az utcára.

Fogalmam sincs, hogy mit kezdjek az életemmel, rettegek attól, hogy nem sikerül a felvételim, akkor tényleg eláshatom magam. Bár jobban belegondolva, ilyen személyiséggel csoda lesz, ha valahogy elboldogulok majd az egyetemen. Néha már csak azt várom, hogy mikor üt el egy autó.


Szerintem nincs szánalmasabb és szerencsétlenebb ember rajtam kívül, mintha minden és mindenki összefogott volna ellenem.


2012. jún. 12. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen egy szerenxcsétlen szánalmas inkubátor szökevény vagy! Vagy nem ezt vártad?? Ahelyet hogy inább elmennél dokikhoz a bajaiddal inkább ide irkodsz! Tényleg szánalmas!
2012. jún. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom, tudom, örülhetnék, hogy van mit ennem és van hol aludnom, mert másnak nincs, de hogy örüljek ezeknek, amikor egy rakás szerencsétlenség vagyok?! Azt sem tudom, hogy minek küzdök még, hiszen az életben nem fogok kelleni senkinek, gyerekem meg főleg nem lesz soha.
2012. jún. 12. 16:30
 3/9 anonim ***** válasza:
2012. jún. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez majd erőt ad barátom.
2012. jún. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bár én nem, rendelkezek ennyire durva fizikai külsővel bár igaz szeplőm van, de van egy olyan szintű negatív kisugárzásom, és hanghordozásom (ami nem tudatos) hogy soha semmiféle közösségbe nem tudtam eddig emiatt igazán beilleszkedni.

És ez igazából azért is problémás számomra, mert ha valakin látom hogy észrevesz, zavarba hoz mint egy ovódást.


Pasiként ez nem igazán férfias...


Mindezek mellé ráadásul még menthetetlenül naív is vagyok, néha talán buta is.

2012. jún. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne picsogjál, mert nagyon szánalmas!

Előre kéne nézni.


http://www.youtube.com/watch?v=DSgTFeQMrg0

2012. jún. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én speciel nagyon szerettem a szeplős nőket.
2012. jún. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok mint te, csak nincsenek szeplőim és körömgombám:D Nekem Cushing kórom van, és engem még gyógyítani sem tudtak eddig, mert speciális eset, s így csak hízok. Én is eléggé el vagyok emiatt keseredve. Ráadásul én még szőrös is vagyok, az arcomon, ez is a betegség velejárója. Am nem szoktam panaszkodni, de velem még ennél cifrább dolgok történtek a közelmúltban. Meghalt apukám, a testvérem pedig skizofrén lett. És mindezt nekem úgy kellett végigélni, hogy mellette suli és érettségi. Én is most érettségizem.
2012. jún. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ezek olyan dolgok, amiken simán lehet változtatni..ha érdekel , írhatsz privit..
2012. júl. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!